Новини

На Буковині влада рекомендує закрити всі школи через спалах коронавірусу

У Чернівецькій області влада рекомендує усім школам перейти на дистанційну форму навчання у зв’язку зі спалахом коронавірусу.

Відповідне рішення ухвалила обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, пише прес-служба ОДА.

Напередодні такі рекомендації область отримала від Міністерства освіти і науки України. Станом на 17 лютого у школах краю на COVID-19 хворіють 233 учні, 152 педагоги, 28 працівників технічного персоналу. Тож слід вжити невідкладних заходів, які допоможуть зберегти здоров’я дітей і вчителів.

“Соціальне дистанціювання учасників освітнього процесу значною мірою сприятиме перериванню ланцюжків зараження, передачі небезпечної інфекції та, врешті, стримуванню епідемії”, – повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Окрім того, за словами головної санітарної лікарки Буковини Наталії Гопко, частка дітей у загальному числі хворих на коронавірус останнім часом зросла із 3% до 8%.

– Це незначне зростання, однак діти приносять хворобу родину. 85% недужих зараз у сім’ях, де діти відвідують заклади освіти, – сказала Наталія Гопко.
Крім того, у Чернівцях також майже на 30% перевищено епідеміологічний поріг із захворюваності на ГРВІ. У області цей показник поки в межах норми, але за останній тиждень кількість хворих на гострі респіраторні вірусні і інфекції збільшилася на 17,5%.

Керуючись рекомендаціями обласної комісії ТЕБ та НС, рішення щодо навчання у школах мають ухвалити комісії з питань ТБ та НС в територіальних громадах.

Раніше голова ОДА Сергій Осачук заявив про “дуже загрозливу ситуацію” з поширенням коронавірусу в Чернівецькій області.

Учора медики на Буковині виявили рекордну від початку року кількість нових випадків коронавірусу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.