Новини

По стопах Лорак: співачка-зрадниця дала шалену суму фонду, який краде українських дітей

Українська співачка-зрадниця Анна Асті (Дзюба) родом з Черкас перевела шалену суму на рахунок фонду “Доктора Лизы”, який був помічений у незаконному вивезенні донецьких дітей до Росії. Артистка не лише проспонсорувала його діяльність, а й завітала до вихованців, пише Oboz.ua.

Російські ЗМІ з відеодоказами продемонстрували, як Асті кілька годин співала дітям свої хіти про нещасне кохання, а також підтвердили переказ – 4 млн рублів (понад 1,5 млн гривень). Anna Asti повернулася у медіапростір із добрими справами! Артистка приїхала до підопічних фонду “Доктора Лизы” і перевела на рахунок організації 4 мільйони рублів.

Разом із дітьми та їхніми близькими Аня провела кілька годин. У фіналі вони хором виконали композицію “Фенікс”, – повідомили росіяни.

Вочевидь, так артистка “відкупилася” за участь у скандальній “голій вечірці” в Москві. Путініста Філіпа Кіркорова, який теж був на заході, змусили виступати перед окупантами в шпиталі Горлівки.

Асті обрала не менш цинічний спосіб повернути свої концерти в Росії, які днями скасували через її сумнівну репутацію.

Як відомо, фонд “Доктора Лизы” близько 10 років тому став фігурантом резонансного скандалу. Його засновниця Єлизавета Глінка (нині покійна, адже була поміж загиблих в авіакатастрофі Ту-154 2016 року) особисто приїжджала в окуповані міста та вивозила звідти дітей.

Це все відбувалося начебто з наміром надати їм медичну допомогу, проте з українською стороною депортацію не узгоджували, а отже Глінка просто крала неповнолітніх українців, які не мали сил протестувати.

Пізніше зʼясувалося, що засновниця фонду ще до початку війни на Донбасі приїжджала готувати лікарні до напливу поранених, знала про майбутні бойові дії та брала участь в підготовці до них.

Після її смерті фонд продовжив депортувати українських дітей, прикриваючись благодійністю.

У 2023 році нова голова організації Ольга Демічева публічно казала: “Я свідчу, що на Донбасі від снарядів ВСУ гинуть діти, діти зазнають поранень”.

І це не поодинокі випадки, їх сотні. Я не розумію, чому досі вся світова спільнота не піднялася на захист цих дітей.

Отже, Анна Асті, уродженка України, своїми руками профінансувала роботу фонду, який є частиною російської пропагандистської машини, а також викрадає недієздатних, поранених і хворих дітей до Росії.

Раніше в аналогічному злочині зізналася інша зрадниця України – Ані Лорак. Виручені за концерт перед росіянами кошти вона віддала фонду, що опікується незаконно депортованими дітьми.

” ”

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.