Волонтери із Глибоки Богдан Ткачук, Сергій Пилипик та Віталій Лісоволик, разом із колегами капітально відремонтували та доставили особисто автівки нашим захисникам на фронт.
![](https://hlyboka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240229_023155_484-768x1024.jpg)
“Усі чотири автомобілі підвищеної прохідності були відремонтовані та переоснащені і вже допомагають виконувати бойові завдання одній із бригад, яка бере участь у боях з перших днів повномасштабного вторгнення, наразі в найгарячішій ділянці фронту – Авдіївському напрямку” – каже волонтер Богдан Ткачук.
![](https://hlyboka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240229_023200_346-1024x768.jpg)
![](https://hlyboka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240229_023156_995-1024x768.jpg)