Сьогодні біля колишнього відділення пошти в с. Синівці стояла довга черга. 2 години люди чекають на авто, що розвозить пошту. На фото залишились найстійкіші, які витримали 10 градусний мороз.
Нижні та Верхні Синівці входять до переліку тих, в яких Укрпошта реалізує проект “Пересувні відділення”. Його розпочали у Чернівецький області. У регіоні з’явились пересувні відділення замість стаціонарних. Закривають пошти, які обслуговують менш як 2 тис. осіб.
Селяни нарікають на нову схему роботу пошти. Почалися кількаденні затримки пенсій, кореспонденції та оплати комунальних послуг. Районні та обласні газети незадоволені невчасною доставкою преси до передплатників.
Людей це не задовольняє. У селі живуть багато літніх людей. Щоб отримати пенсію потрібно довго чекати поки приїде машина, а стоїть вона менше години. Постає питання: як отримуватимуть пенсію хворі (лежачі)люди? Зі слів працівників Укрпошти вони повинні оформити довіреність на родичів або на іншу особу.
![](http://hlyboka-news.com/wp-content/uploads/2021/02/FB_IMG_1613576529874-995x1024.jpg)
Хочемо звернути увагу на роботу пересувних поштових відділень. Жодного разу машина не приїхала вчасно. В холодну пору року люди змушені чекати на морозі по декілька годин, щоб забрати платіжки і оплатити комунальні послуги. Відділення закрили і послуги, які надавала пошта значно погіршилися.
Нижче можна прочитати відгуки мешканців про роботу нововведенної пошти:
“Запізнення машини, люди чекають на вулиці по 2-3 години на морозі, черги, платіжки привозять з запізненням, через те немає змоги оплатити вчасно комунальні послуги, 2 рази на тиждень це мало.”
“Поверніть наше відділення, відкрийте пошту для людей. Дайте людям нормально користуватися поштовими послугами!”
Такі ж проблеми і в інших населених пунктах колишнього Глибоцького району, – повідомляє Глибока News.