Новини

Планування локальної інтернет-мережі та навіщо потрібен мультимедійний щиток: інструкція від Intelekt*

Зізнайтеся, а ви відтягували підключення комунікацій чи встановлення окремих приладів лише через те, що недавно зробили ремонт? Дуже часто ми обираємо радше обійтися без нового телевізора, мучитися з недобросовісним провайдером чи старою проводкою, але тільки, щоби не встеляти підлогу кількома шарами проводів, не свердлити в стінах чи стелі нові отвори й перетягувати ними кабелі, які потім щораз чіплятимуть за голову або висітимуть поруч з карнизом чи світильником. Аби таких незручностей не було, варто на стадії ремонту спроектувати не тільки розетки, а й локальну мережу, де будуть розміщені чи не всі гаджети — комп’ютери, телевізори, wi-fi роутери та тюнери. Як правильно її налагодити, нам розповіли фахівці компанії Intelekt.

Три кроки до створення акуратної і безпечної локальної інтернет-мережі

Відсутність кабелів під ногами чи над головою особливо в квартирі чи будинку, де є діти – це не тільки акуратно й стильно, а насамперед безпечно. Так, вдома дотримуватися правил техніки безпеки також необхідно. Щоби правильно вивести локальну мережу і з тим позбутися незручностей, фахівці компанії Intelekt рекомендують дотримуватися трьох важливих правил.

По-перше, прокладати кабель від точки його введення у помешкання потрібно до місця потенційного розташування маршрутизатора, а звідти вже до інших точок комунікації. Таким чином вдасться впорядкувати локальну мережу в помешканні й чітко розвести всі кабелі, нічого не переплутавши.

По-друге, у випадку, коли електрика вже давно підведена до всіх кімнат, електричний щиток – вмонтований, а інтернет потрібно підключи лише тепер, необхідно встановити мультимедійний щиток, який потребує живлення в 220В. Його можна розташовувати в будь-якому зручному місці, зокрема, поблизу електричного, й звідти прокласти інтернет-кабелі. У Intelekt рекомендують виводити два кабелі до центрального роутера, щоби відтак за потреби легше й швидше розширювати саму локальну мережу.

По-третє, при заведенні інтернет-кабелю зі щитка, розташованого на сходовій у під’їзді, варто пам’ятати, що він повинен мати монтажний запас: вита пара потребує понад 1 метр додаткової довжини, а оптоволокно — понад п’ять метрів. Як правило, провайдери на стадії будівництва до кожної квартири залишають вдосталь кабелю, тому в жодному разу не обрізуйте їх самостійно. Довірте цю справу професіоналам. А щоби відтак можна було змінювати кабель від провайдера, в Intelekt рекомендують до щитка прокласти ще й гофровану трубу.

Звісно, заморочуватися всіма цими нюансами дещо напряжно… і зовсім непотрібно, бо команда Intelekt, може про все подбати замість вас. Залишивши заявку на підключення до інтернету від цього провайдера за тел.: (099) 704-32-00, ви не тільки отримаєте якісний та швидкісний інтернет, а й уникнете труднощів із вибором мультимедійного щитка й вивченням усіх нюансів. Монтажники компанії запропонують ідеальний для вас варіант, де прораховані всі деталі. Вам залишиться лише вмонтувати його в стіну на стадії ремонту.

Детальніше на сайті: https://www.intelekt.net

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.