Новини

«Попереду багато випробувань»: ексдиректорка ліцею в Чернівцях висловилася у соцмережі

Фото з фб-сторінки Світлани Рудько

Світлана Рудько, яку 13 вересня звільнили з посади директорки чернівецького ліцею №7, відреагувала на нинішні рішення Чернівецької ОВА та управління освіти міськради щодо кадрових перестановок у закладі.

Свої емоції Світлана Рудько висловила у Facebook, пише molbuk.ua

“Почуття неймовірної гордості за стійкість, мужність, рішучість, незламність моїх колег переповнюють серце! Так, колектив довів, що не можна нехтувати і зневажати вчителів!” – наголосила вона.

Фото з фб-сторінки Світлани Рудько

Світлана Рудько зазначила: “Педагогічний колектив став на захист не тільки свого директора (і я цим невимовно пишаюсь), а і своєї честі, гідності, права відстоювати власні погляди, власне право бути почутими”.

Далі справа вирішуватиметься у судах, додала ексдиректорка.

“Знаю, що попереду багато випробувань! Вірю, що суди у нас незаангажовані, і безглузді догани і звинувачення будуть скасовані!” – написала освітянка.

Як відомо, Світлану Рудько звільнили 13 вересня. Як зазначено в документі управління освіти, Світлану Рудько звільнили “у зв’язку з невиконанням у повному обсязі у встановлений строк зобов’язань щодо усунення порушень, виявлених позаплановою перевіркою фінансово-господарської діяльності ліцею, а також враховуючи наявність чинних дисциплінарних стягнень”.

Увесь педагогічний колектив на знак протесту проти рішення управління освіти написав заяви на відпустки з 14 по 27 вересня без збереження зарплатні.

15 вересня вчителі ліцею прийшли до міської ради та зустрілися із мером Чернівців Романом Клічуком.

А 18 вересня у Чернівецькій ОВА та в управлінні освіти міськради після тривалих обговорень ухвалили рішення: навчання у ліцеї №7 відновлюють відзавтра, з 19 вересня. В. о. директора поки що стане заступниця з навчально-виховної роботи цього закладу Надія Кейван.

Сергій Кізіма, якого терміново перевели з посади директора ліцею №14 на очільника ліцею №7, повертається до рідного закладу, де його всі чекають і навіть створили петицію з вимогою повернення улюбленого керівника.

Як і передбачав Сергій Кізіма, він на посаді директора ліцею №7 – тимчасово.

Водночас правоохоронці з’ясовуватимуть законність звільнення попередньої керівниці ліцею №7 Світлани Рудько.

” ”

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.