У міській поліклініці №2 функціонує сучасне відділення офтальмології. Обстежують тут швидко та якісно.
Про це йдеться у публікації ” ”
– До нас можуть прийти усі пацієнти від 18 років. Якщо є електронне направлення від сімейного лікаря, усі обстеження безкоштовні, – каже лікарка-офтальмолог Даніела САКА. – Обстежувати можемо не лише пацієнтів, які обслуговуються у міській поліклініці №2, але й чернівчан чи жителів нашої й навіть інших областей, головне – мати направлення від сімейного лікаря і записатися у чергу в реєстратурі. Якщо немає направлення, обстеження можна пройти за гроші, оплативши суму в касі.
Офтальмологічний кабінет із сучасним обладнанням функціонує вже три роки. Міська поліклініка №2 першою в місті закупила таке обладнання.
За цей час тут обстежилося багато пацієнтів.
– У нас обладнання таке саме, як у сучасних приватних клініках. І це дозволяє якісно та повноцінно обстежити пацієнта, – провадить лікарка. – Також плануємо закупити ще обладнання, зокрема УЗД-апарат. Він допоможе діагностувати на ранніх стадіях різні захворювання очей.
Даніела Сака пояснює, яке обладнання вже є і що воно допомагає визначити.
– Авторефрактометр допомагає якісніше і швидше підібрати корекцію, наприклад, для окулярів. Також цей апарат допомагає визначити проблему з рогівкою, – пояснює лікарка. – Маємо сучасний апарат, який швидко визначає очний тиск. Раніше це доводилося робити за допомогою спеціальних розрахунків, тож процес був тривалішим та складнішим. Тепер на це йде кілька хвилин – і отримуємо точну інформацію.
За допомогою офтальмоскопа обстежуємо задні шари очного яблука. Це дозволяє побачити проблеми сітківки. Завдяки щілинній лампі обстежуємо усі ділянки ока, визначаємо, чи є проблеми з рогівкою, чи є запалення та алергічні реакції.
Зараз дуже рідко спостерігаємо пацієнтів, у яких немає проблем із зором. На жаль, ми спостерігаємо, що хвороби очей дуже прогресують.
Наприклад, глаукома раніше розвивалися у людей, старших за 40 років. Тепер вона може бути й у тридцятирічних пацієнтів. Прогресують проблеми із сітківкою ока, багато постковідних ускладнень. Закликаємо людей не нехтувати обстеженнями. Якщо навіть немає явних проблем, варто раз на рік здійснити профілактичний огляд.
Довідка
Загалом у міській поліклініці №2 функціонує три офтальмологічні кабінети у різних корпусах. Працюють вони у дві зміни з 8.00 до 19.00
вулиця Лесі Українки, 11, каб. 408, тел. 095-762-69-39;
вулиця Скальда (Комарова), каб. 12, тел. 050-698-63-02;
вулиця Героїв Майдану, 22, каб. 205, тел. 066-548-28-29.
” ”
–>