Новини

Літак з Туреччини відхилився від маршруту: пролітав над Чернівецькою областю

Через закритий повітряний простір України 25 липня пролетів літак з норвезькими туристами, які прямували до Туреччини.

Про це повідомляє норвезький суспільний мовник NRK.

Маршрут літака, який прямував з Осло до Анталії, зафіксували на сайті Flightradar24.

Після близько двох годин у повітрі літак відхилився від маршруту і пролетів на межі Закарпатської та Чернівецької областей, зайшовши у закриту повітряну зону, оголошену через війну. Далі він влетів до повітряного простору Румунії.

В турецькій авіакомпанії BBN Airlines підтвердили, що 25 липня їхній Airbus A312-200 змінив початковий маршрут польоту через наближення шторму.

“Ми розуміємо занепокоєння, яке викликає цей інцидент, і гарантуємо, що будемо активно вживати заходів, щоб запобігти подібним інцидентам”, — повідомив представник BBN Airlines.

NRK зазначає, що Airbus A312-200 може перевозити до 180 пасажирів. Літак був орендований у BBN Airlines іншою турецькою авіакомпанією — Freebird Airlines, яка виконує чартерні рейси.

NRK запитав Freebird Airlines, скільки пасажирів було на борту літака та чи були вони проінформовані, що пролетять над Україною. Також норвезькі журналісти запитали Freebird Airlines, чи сповістили пілоти українську владу перед тим, як залетіти в повітряний простір країни.

Компанія не відповіла на жодне з цих питань, зазначивши тільки те, що після інциденту почали внутрішнє розслідування.

Українські міністерства оборони та закордонних справ теж не відповіли на запит NRK.

” ”

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.