Новини

Медик з Буковини здобула «бронзу» на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Працівниця Чернівецької обласної лікарні посіла третє місце на чемпіонаті Європи з важкої атлетики.

Про це повідомляє Чернівецька обласна лікарня.

15 квітня у м. Єреван (Вірменія) відбувся один з етапів чемпіонату Європи з важкої атлетики.
Україну на європейських змаганнях представила асистент фізичного терапевта підрозділу реабілітації Чернівецької обласної клінічної лікарні Ангеліна Ломачинська.

За результатами європейських змагань, у ваговій категорії до 49 кг у важкій та видовищній боротьбі Ангеліна Ломачинська виборола бронзову медаль чемпіонату Європи з важкої атлетики у сумі двоборства з результатом 176 кг.

Крім того, спортсменка цього року у березні перемогла в Кубку України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, присвяченому Збройним Силам України.