Новини

Ноутбуки для навчання і розваг: який лептоп заслуговує стати першим для вашої дитини*

Із початком коронавірусу, а відтак і війни, чи не всі задумалися над оновленням своїх гаджетів, адже робота і навчання перейшли здебільшого в онлайн, і їхня якість напряму почала залежати від потужності пристроїв. Якщо дорослим підходить комп’ютер чи ноутбук будь-якого професійного рівня та програмного забезпечення, то для організації легкого навчального процесу школярам та студентам потрібні прості в користуванні електронні пристрої. Коли батькам доводиться вперше обирати лептоп для своєї дитини, виникає цілий ряд запитань — яким він має бути, які функції повинен виконувати та які програми підтримувати. Із оптимальними варіантами ноутбуків для навчання і розваг можна ознайомитися на https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/noutbuki.html, які з них найбільш вдалі – далі.

Яким має бути перший ноутбук

Ера габаритних настільних комп’ютерів майже завершилася, їх замінили маленькі ноутбуки, які не поступаються продуктивністю своїм попередникам. Сучасні лептопи – компактні та легкі, тому їх можна вільно носити в сумці чи рюкзакові в університет, школу, офіс чи навіть у кав’ярню. Як правило, вага пристроїв коливається в межах від 1 до 3 кілограмів. Стильний дизайн цих електронних пристроїв дозволяє, окрім того, підкреслити смак його власника та створити власний імідж. Аби користування гаджетом було не надто складним для школяра, варто обирати модель із найпростішими характеристиками, але, безумовно, кращими комплектаціями. Загалом перший ноутбук повинен бути мати такі риси:
• Діагональ екрана — 14”-15,6”. Такі розміри оптимальні для роботи з офісними програмами, інтернетом, електронними книгами. Для перегляду фільмів та ігор краще обирати моделі від 16”.
• Частота оновлення програм – 60-90 Гц. Для навчання і роботи такий показник найкращий, він дозволяє переглядати відео, фільми та відтворювати нескладні ігри, для затятих геймерів та екшн-фільмів потрібна частота від 120 Гц.
• Покриття дисплея – матове. Ці монітори однаково яскраво працюють як при денному світлі, так і при нічному, до того ж вони не відображають сонячні відблиски, на відміну від глянцевого.
• Кількість ядер – 2-4. Офісним програмам, соціальним мережам, навчальним платформам, інтернет-ресурсам, YouTube та відеоконтенту не потрібен потужніший процесор. 6-8, і понад 8 ядер мають професійні моделі ноутбуків (зокрема, геймерські, для графіки, програмування та монтажу відео).
• Обсяг оперативної пам’яті – 8 Гб. Такий показник – середній, але він ідеальний для навчання і роботи. 4 Гб – замало, за кілька місяців користування доведеться купувати вінчестер.
• Операційна система – Microsoft Windows або Apple MacOs. Перший встановлюється здебільшого на всіх ноутбуках, другий – лише на MacBook, але обидві ОС працюють максимально швидко.

Топ-6 найпопулярніших брендів ноутбуків

У світі гаджетів, як відомо, є своя шкала популярності. Формується вона на відгуках користувачів і, звісно, своїх технічних характеристиках. Лідером продажів найчастіше є Аpple MacBook, Lenovo, Asus, Acer, Dell, HP.
Кожен із цих брендів має низку своїх особливих відмінностей, які привертають увагу юзерів. Але останніми роками робота всіх виробників націлена на удосконалення моделей. Так, сучасні ноутбуки бувають додатково оснащені такими характеристиками:

Захист клавіатури від проникнення вологи.

Сенсорний дисплей, з яким ноутбук легко перетворюється в планшет.

TouchID.

FaceID.

Підсвічування клавіатури.

Максимально гнучкий екран.

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.