Новини

“З такими козаками – перемога буде за нами!”: Нацгвардієць з Чернівців, став срібним призером світового чемпіонату ММА

Чернівецький нацгвардієць став срібним призером світового чемпіонату зі змішаних єдиноборств.

Про це повідомили у Національній гвардії України, пише molbuk.ua

Боєць чернівецького підрозділу НГУ, старший солдат КУРЕЛАРУ Іван Вікторович, зайняв 2 місце на Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дорослих у ваговій категорії до 70.3 кг.

Світова першість проходила у сербському Белграді, де зібралися професіонали зі всього світу – майже 500 найкращих бійців з 63 країн. Протягом кількох днів спортсмени демонстрували результати тренувань та намагалися одержати перемогу.

Нацгвардіець вийшов у фінал, попередньо здолавши опонентів з Азербайджану, Австрії, Фінляндії та Англії. У фіналі наш спортсмен поступився достойному супернику з Бахрейну, виборов срібну медаль.

“Ми вітаємо майстра спорту України міжнародного класу зі змішаних єдиноборств ММА Івана Курелару з достойним виступом на світовій першості. З такими козаками перемога безапеляційно буде за нами!”, – йдеться у повідомленні.