Новини

П’ять варіантів зимових спортивних занять*

Любителів активного відпочинку та здорового способу життя не зупиняють холодний період року, сніг та мороз. Фізичні заняття взимку настільки різноманітні, що кожен може вибрати собі той вид спорту, який йому найбільше підходить за різними параметрами. Ось ТОП-5 зимових спортивних занять.

Тренажерний зал

Взимку погода не завжди дозволяє безпечно для здоров’я займатися спортом. Щоб був результат, потрібно тренуватися регулярно. У сильний мороз, сніг чи відлигу та дощ багато зимових видів спорту неможливі чи можуть завдати шкоди організму.
Але у тренажерному залі, наприклад, в спорткомплексі Олімпійський стиль, завжди чудова погода та атмосфера. Тут тренування на силових або кардіотренажерах, в зоні вільної ваги або на ринзі під доглядом найкращих тренерів проводяться регулярно. Такі заняття мають безліч переваг:
● дисципліна – оплачений абонемент, особистий тренер мотивують не пропускати відвідування та викладатися повністю;
● обладнання – спеціальні тренажери та спортивний інвентар досить дорого коштують, і звичайна квартира не може вмістити всю різноманітність необхідних пристроїв;
● професійний тренер – лише фахівець може врахувати побажання, індивідуальні особливості та скласти програму максимально швидкого досягнення мети.

У тренажерному залі можуть займатися люди будь-якого віку та будь-якої пори року.

Пробіжки

Всі звично сприймають бігунів у теплу пору року. Але й узимку цей вид спорту не варто забувати. Свіже повітря, зимовий пейзаж, спокійний біг приносять психоемоційну насолоду, гарний настрій, зміцнюють імунітет та покращують здоров’я. Головне – правильно вибрати екіпірування: зручне неслизьке взуття та багатошаровий одяг, який вбирає піт та захищає від низьких температур.

Лижі

Лижний спорт різноманітний. Це можуть бути гірські лижі, біг на лижах, слалом або катання на лижах за містом всією сім’єю або з друзями. Катання на лижах – гармонійне навантаження на багато органів:
● кровоносну систему;
● серце;
● м’язи та суглоби;
● органи дихання;
● метаболізм.
Навіть людям із проблемами хребта можна ходити на лижах, оскільки у цьому виді спорту відсутні ударні навантаження. Головне правильно вибрати стиль, темп та лижі.

Санки

Катання на санчатах не потребує особливих навичок, спеціальної фізичної підготовки. Але санний спорт – це доля витривалих, сильних, з гарною реакцією та координацією. Стрімкий спуск із гори заряджає тіло, піднімає настрій, бадьорить, зміцнює здоров’я. Катання на санчатах під силу навіть маленьким дітям. Професійно тренуватись починають не раніше 10 років.

Ковзани

Сучасна молодь любить кататись на роликах. Взимку цей спорт цілком замінять ковзани. Катання на них також є прекрасним кардіотренуванням, розвиває вестибулярний апарат, впливає на всі групи м’язів, загартовує. Головне – підібрати захисне екіпірування та тренера, який навчить тримати рівновагу. На ковзанах можна грати в хокей, займатися фігурним катанням, бігати та просто плавно ковзати по блакитному льоду.

Зима надає любителям фізичних вправ нові види спортивних занять та групових розваг. Вони підходять для залучення у здоровий спосіб життя всієї родини.

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.