Новини

“Через фото передаю різнобічність життя”: у Чернівцях відбулася виставка відомого художника

Сьогодні, 20 січня, у Чернівцях відбулася виставка художника Бронислава Тутельмана “Н.Й. – не моє, і моє місто”. Митець представив колекцію з понад 100 фото, в яких переданий ритм та стиль життя Нью-Йорка.

Про це повідомляє кореспондентка molbuk.ua

Відкрилася виставка у мистецькій галереї “Вернісаж”, триватиме вона протягом місяця. Бронислав Тутельман каже, що Нью-Йорк для нього більше, аніж просто місто, адже там живуть його діти та друзі, і саме Америка – основний союзник України.

“Життя – різне, саме через фото намагаюся це передати. Мої фото більш спрямовані на стріт-стиль. Н.Й. – це мегаполіс, який надихає, вражає, зачаровує, розчаровує своєю пишністю, новаторською архітектурою, еклектикою та атмосферою. Мені, як художнику, захотілося візуальними засобами передати всю різноманітність життя нью-йоркця у міському середовищі”, – каже Бронислав Тутельман.

В організації виставки взяли участь дизайнери з поліграфії. Один з представників команди Михайло розповідає, що вже давно співпрацюють з Брониславом Тутельманом.

“У цій виставці важливий посил. Тому що він хотів передати чернівчанам і гостям міста, що завдяки американцям, які платять податки – ми маємо таку сильну підтримку і те, озброєння, яке допомагає захищати державу. Чому Нью-Йорк? Він обожнює різнобічність цього міста”, – вважає Михайло.

Захід відвідали кількадесят гостей, всі із захопленням розглядали фото.

“Я вже була в Америці, коли помітила анонс цієї виставки, то з радістю хотіла побачити, як митець бачить Нью-Йорк. Ця виставка навіює приємні для мене спогади і тішить, що є такий зв’язок між двома державами”, – вважає відвідувачка виставки Діана.

Що відомо про Бронислава Тутельмана:

Народився у Чернівцях. В 1965-у році вступив до Одеського державного художнього училища ім. М.Б.Грекова на факультет живопису. З 1970-х років Бронислав Тутельман – учасник обласних, республіканських, радянських виставок. Зараз картини художника знаходяться в колекціях країн СНД, Польщі, Австрії, Франції, Нідерландів, США. Художник багато мандрував, але завжди жив у Чернівцях.

Як митець Тутельман своїми живописними та графічними роботами 1970-1990-х років досліджує питання: яке ставлення людини до природи в цілому і як воно змінюється у світі, радикально перетвореним людиною? “Якщо в поняття пейзажа включити і зображення міста, то користуючись його мовою, можна говорити про гострі проблеми буття, про можливості існування людини в умовах “другої природи” – урбаністичного середовища”. Пейзаж як поняття, з одного боку, і людина, з іншої, – форми існування реальності, що нерозривно пов`язані одне з одним. Характер цього зв’язку пояснює ставлення сучасної, історично конкретної “біологічної” людини до навколишнього світу.

” ”

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.