Новини

Знову горе на Буковині: громада в один день попрощалася з двома своїми Героями-захисниками – фото

Сьогодні, 3 січня, Клішковецька громада на Буковині попрощалася з двома своїми кращими синами, які поклали життя за свободу та незалежність України.

Про це повідомляє КлішківціINFO, пише molbuk.ua

У селі Шилівці попрощалися із захисником Олегом Анатолійовичем Ніврянським, який 28 грудня під містом Бахмут Донецької області отримав смертельне поранення, несумісне з життям.

Олег Анатолійович народився 12 серпня 1973 року в селі Шилівці. Середню освіту здобув, навчаючись у Шиловецькій середній школі. Далі – служба у рядах Збройних Сил України. У 1995 році народилася донька Ілона, а у 2010 році – син Станіслав.

“Олег Ніврянський дуже переживав за нашу Україну. Він, як справжній патріот, виявив бажання стати на її захист. У запеклому бою не ховався за побратимів, а мужньо відбивав атаки ворога…

Хоч і мовчазний, але ввічливий, скромний, він був підтримкою для своїх побратимів. Дуже любив свою родину: маму Надію Порфирівну, дружину Марію Михайлівну, доньку Ілону та сина Станіслава, сестру Аллу Анатоліївну, які з розумінням поставилися до бажання Олега стати на захист України. Вірили, що живим і здоровим з перемогою повернеться їхній син, чоловік, тато, брат…
Але життя 49-річного Олега Анатолійовича обірвалося …” – йдеться у дописі.

Цього ж дня сотні людей у селі Клішківці провели в останню дорогу мужнього воїна, Романа Михайловича Хомандяка, який 28 грудня 2022 року, захищаючи Україну від російської агресії, загинув в селі Чернещина Ізюмського району Харківської області.

Роман Михайлович народився 22 червня 1991 року у місті Одеса. У 2000 році його батьки переїхали на постійне проживання в с.Клішківці. Середню освіту здобув, навчаючись у Клішковецькій середній школі імені Леоніда Каденюка. Закінчив Чернівецький транспортний фаховий коледж.

Далі – служба у рядах Збройних Сил України, по закінченню якої заключив контракт з Державною прикордонною службою України і продовжував службу у м. Бориспіль в окремому контрольно-пропускному пункті “Київ”, де прослужив 9 років.

Здобув дві вищі освіти: Львівський політехнічний інститут та Уманський педагогічний університет, спеціальність історик-архіолог.
Мріяв досліджувати історичні пам’ятки та розвивати туризм, щоб Україна стала відомою усьому світу. Тому і пішов її захищати від рашистів. Але… не судилося…

“31-річний Роман Михайлович був скромною порядною людиною. Ніколи не відказував у допомозі товаришам, сусідам. Завжди усміхнений, привітний, ввічливий, він був підтримкою для своїх побратимів”, – йдеться у дописі.

” ” у Facebook | Telegram | Viber |

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.