Новини

Штучне поле, сніг і червоний м’яч: «Буковина» зіграла з «Маріуполем» – відео матчу

Фото з фб-сторінки ФСК “Буковина”

Чернівецька “Буковина” у 13-му турі першої ліги виграла у “Маріуполя” з рахунком 1:0. Матч відбувся у Києві на штучному полі за зимової погоди. Команди грали червоним м’ячем через те, що білий м’яч “зливається” зі снігом.

Про це повідомляє кореспондент molbuk.ua

Перший тайм був доволі рівним. Команди атакували активно, були небезпечні моменти. Голкіпери спрацювали надійно.

У “Буковини” воротам загрожували: Василь Палагнюк, Володимир Столяр і Євген Чепурненко.

У другому таймі суперники знову тішили гострими моментами. На 84-85-ій хвилинах 2 забійні епізоди не використали маріупольці. І тут забили буковинці.

Наш найкращий бомбардир Василь Палагнюк вибіг віч-на-віч із голкіпером і перекинув м’яч над ним.

Нагадаємо, “Буковина” перебуває на 7-му місці з 8-ми команд. У неї 2 перемоги, 3 “нічиї” і 8 поразок. В активі – 9 очок.

У наступну неділю “Буковина” приймає “Ниву” (Тернопіль).