Новини

«Буковина» знову на останніх хвилинах втратила перемогу: рахунок матчу

Сьогодні чернівецька “Буковина” на виїзді програла іванофранківському “Прикарпаттю” 1:2.

Про це повідомляє кореспондент molbuk.ua.

Перший тайм між командами завершився нульовою нічиєю. Іванофранківці більше володіли м’ячем, проте забити не змогли. Другий тайм був більш результативним. На 64 хвилині після стандарту та декількох відскоків відмітився півзахисник “Прикарпаття” Іван Сондей. Через сім хвилин буковинці відповіли – дальнім ударом з-за меж штрафного майданчики відмітився Іван Пець. На 88 хвилині після відбору на власній половині “Прикарпаття” організувало хорошу контратаку, яку голом завершив нападник Василь Цюцюра.

Прикарпаття – Буковина 2:1
Голи: Тітаєвський (64), Цюцюра (88) – Пець (71)

Прикарпаття (стартовий склад): Герич, Писко, Француз, Аксьонов, Борисевич, Сондей, Соловйов, Тітаєвський, Рудюк, Цюцюра, Барчук. Запасні: Піцан, Сердюк, Бучакчийський, Стаднік, Лринчак, Дитко, Кузьмин. Тренер: Олег Рипан.

Буковина (стартовий склад): Степаненко, Гакман, Новотрясов, Прокопчук, Д. Рябий, Пець, Кошман, Цурупін, Паламарчук, Палагнюк, Скрипник. Запасні: Чеботарьов, Задерейко, Павлюк, Комісар, Шишигін, Королянчук, Даценко, А. Рябий, Фарасєєнко, Жумига, Чепурненко. Тренер: Андрій Мельничук.