Новини

“Буковина” зіграла з “Карпатами”: подробиці матчу

У 10 турі Першої ліги “Буковина” поступилася вдома “Карпатам” з рахунком 1:2.

Про це повідомляє кореспондент molbuk.ua

Наша команда добре відіграла цей матч. Було видно, що є колектив і є командна гра.

Вона дала справжній бій лідеру.

У першому таймі запамʼяталося, як бив наш Володимир Столяр. Воротар виручив гостей.

Був гострий момент і у львівєян – на 28 хвилині.

Після кутового відмінно зіграв наш голкіпер Віталій Чеботарьов.

На 52 хвилині най найкращий форвард Василь Палагнюк реалізував пенальті, призначений за фол проти Кирила Прокопчука.

Далі команди обмінялися гострими моментами, удари нашого Артура Новотрясова та львівʼянина Амбросія Чачуа зреагували воротарі.

У кінцівці матчу львівʼянам вдалося забити два мʼячі. Після кутового потужно пробив Ігор Дуць (81 хвилина), а за 5 хвилин після нашої помилки у центрі поля у контратаці в порожні ворота вразив Артур Шах.

Зараз “Буковина” на 7 місці з 8 команд, вона має одну перемогу, три нічиї та 6 поразок. Різниця мʼячів – 6 – 14 та в активі 6 очок.

Наступний матч “Буковина” зіграє у пʼятницю в Івано-Франківську з “Прикарпаттям”. Наразі таблицю очолюють “Полісся” (Житомир) – 28 очок, “Карпати” (Львів) – 22 очки та “Епіцентр” (Дунаївці) – 17 очок.