Новини

«Шахтар» дав бій «Реалу», проте програв: рахунок матчу

Шахтар із мінімальною різницею 1:2 поступився на виїзді Реалу в матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Гості дозволили супернику відзначитись голом вже на 13-й хвилині, коли Степаненко не зумів зупинити Родріго і той з середньої дистанції поцілив у кут воріт.

Не пройшло й півгодини гри, як рахунок став 2:0. Реал розіграв чудову комбінацію, яку ударом повз Трубіна завершив Вінісіус.

Перед другим голом і після нього мадридці могли забивати ще, але Трубін рятував ворота донеччан після ударів Бензема (тричі) і Вінісіуса.

Це дозволило Шахтарю скоротити рахунок до мінімуму, коли на 39-й хвилині Михайличенко навісив на Зубкова, а той ефектним ударом ножицями не залишив шансів українському голкіперу Реала Луніну.

Після перерви Трубін продовжував ставати на заваді новим голам у ворота “Гірників” після ударів Вальверде та Вінісіуса, тоді в складі гостей свій момент змарнував Мудрик.

Поразка залишила Шахтар на другому місці в групі з 4 очками та відривом в один бал від третього в таблиці РБ Лейпциг, який, у свою чергу, на два пункти випереджає Селтік. Реал — лідер квартету з 9 очками.

Реал — Шахтар 2:1

Голи: Родріго, 13, Вінісіус, 28 — Зубков, 39