Новини

Борець з Буковини виборов бронзу на чемпіонаті Європи U20 в Римі

Житель Новоселиці Вадим Цуркан виборов бронзу на чемпіонаті Європи U20 в Римі з боротьби.

Про це йдеться у повідомленні Новоселицької міської ради, пише molbuk.ua

“Вітаємо спортсмена та тренерський штаб! Дякуємо ЗСУ за те, що боронять нашу землю від ворога і дають можливість молодим спортсменам захищати честь країни на міжнародній арені”. – йдеться у повідомленні.

Що відомо про чемпіонат U20 в Римі:

Збірна України успішно завершила юніорський чемпіонат Європи з боротьби серед спортсменів до 20 років, що відбувся в столиці Італії Римі. За підсумками виступів у трьох дисциплінах – жіночій, вільній і греко-римській боротьбі – українська команда вперше в історії виграла медальний залік подібних змагань.

“Синьо-жовті” завоювали 16 медалей: 6 золотих, 2 срібні та 8 бронзових. Найкращі результати показала жіноча збірна, в якої на рахунку вісім медалей і одразу чотири перемоги.