Новини

Путін має намір оголосити загальну мобілізацію: вигадав підступний план – Жданов

Спецслужби РФ розпочали підготовку підґрунтя розглянутого Путіним варіанту поповнення відсутніх резервів – загальної мобілізації.

Про це в ефірі Freedom повідомив військовий експерт Олег Жданов.

“Керівництво Росії готує як запасний варіант запровадження (НС – ред.) у прикордонних з Україною областях і оголошення загальної мобілізації. І ось цей варіант вони постійно підігрівають”, – вважає Жданов.

Експерт згадав серію терактів в Бєлгороді, Курську, Брянську, які, за його словами, “в принципі так нічим і не закінчилися, але зараз в прикордонних областях діє ступінь терористичної загрози “жовтий”.

“Після ось цієї атаки на НПЗ (Ростовської області – ред.) нібито українського безпілотника… Хоча у нас найдальший безпілотник – 150 км, а від наших позицій до Кам’янсько-Шахтинська – більше 200 км. Окуповані території РФ насичені ППО, яка могла його побачити і збити кілька разів поспіль. Після цієї атаки на НПЗ може бути оголошений рівень терористичної загрози “червоний”, а це означає запровадження надзвичайного стану і загальна мобілізація”, – пояснив Жданов.

Таким чином, на думку експерта, “спецслужби Росії готують варіант, який розглядається Путіним як вирішення проблем з поповненням особового складу в армії”.

“Вони готують план “Б”, щоб сформувати і поповнити резерви для подальших атак на нашу державу”, – додав Жданов.

” ” у Facebook | Telegram | Viber |

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.