Новини

Росіяни застрелили голову громади та волонтерів, які роздавали людям хліб

Голова Гостомельської громади Юрій Ілліч Прилипко загинув, роздаючи хліб голодним і ліки хворим, втішаючи згорьованих і розраджуючи зневірених. За це його разом з побратимами Русланом Карпенком і Іваном Зорею застрелили окупанти.

Про це йдеться на фб-сторінці Гостомельської селищної ради, пише molbuk.ua

“Найчастіше його називали Іллічем. І вороги, і друзі. Він не був ні святим, ні праведним. Але він не був ні скнарою, ні пихатим чи зарозумілим. Міг і на три букви послати, але нікому, ніколи не відмовляв у допомозі. І друзям і недругам, якщо бачив, що це дійсно таки необхідно. Він був Іллічем, якого любили чи недолюблювали, але кожен знав, що у найскрутнішу хвилину не відштовхне і не відмовить. Ніхто його не змушував іти під кулі окупантів. Міг, як і сотні інших, пересидіти в погребі. І хто б дорікнув!? Але на нього чекали, на нього сподівалися, в нього вірили. І він зробив свій вибір. Помер за громаду, помер за Гостомель, помер як герой. Вічна пам’ять і наша вдячність”, – йдеться у повідомленні.

Як починалася війна росії проти України:

21 лютого президент росії путін підписав укази про визнання “незалежності” “ДНР” та “ЛНР”.

22 лютого Рада Федерації РФ остаточно ратифікувала договори про визнання “ЛДНР”.

22 лютого Рада Федерації РФ задовольнила звернення путіна й дозволила використання армії за кордоном. Це, по суті, був дозвіл путіну розпочати війну проти України.

Рано-вранці 24 лютого путін у відеозверненні оголосив про “спеціальну військову операцію” щодо “захисту” Донбасу. Розпочалася війна Росії проти України.

24 лютого на всій території України запровадили воєнний стан.

Протягом 24 лютого через російські обстріли загинули 137 українських військових та цивільних людей.

28 лютого відбувся перший раунд переговорів між Росією та Україною. 3 березня відбувся другий раунд. Але війна досі триває.

28 лютого Зеленський підписав заявку на членство України в Європейському Союзі.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.