Новини

Скажи «паляниця»: Клопотенко поділився рецептом продукту, назва якого допомагає відрізнити росіянина від українця

Популярний кулінар Євген Клопотенко поділився рецептом приготування продукту, назву якого використовують для відрізнення росіянина від українця.

Про це кулінар написав на своїй фб-сторінці.

“Паляниця. Рецепт для тих, хто може вимовити його назву правильно. Тобто, лише для українців. Паляниця є нашим сильним комфортом, способом для визначення ворога і моральним знущанням над ним. Тобто і по смаку, і по психології – тупо задоволення. Плюс, ви пишете, що хочете хліба, але в магазинах його зараз немає і потрібен рецепт. Тому у всіх сенсах мій обов‘язок – написати українцям, як готувати паляницю. Рецепт спрощений, без дріжджів, з чотирьох інгредієнтів” – зазначив Клопотенко.

Для приготування паляниці потрібні такі інгредієнти:

Борошно – 500г;

Кисломолочка будь-яка або вода- 400г;

Сіль – 1 ч.л;

Сода – 1 ч.л.

Приготування:

Насипаєте у миску борошно, сіль та соду. Добре розмішуєте, щоб сода розійшлася по всьому борошну. Заливаємо ксиломолочкою. Якщо немає кисломолочки, то беріть воду + оцет, щоб погасити соду. Суміш просто перемішуєте, щоб борошно просочилося рідиною, потрібно 1-2 хв.

Потім вивалюєте масу на підпилений борошном стіл і робите плоский чотирикутник, який складаєте конвертиком і заокруглюєте. Заміс закінчено. Берете деко з пергаментом, змащуєте олією. Печете 40-45 хвилин при 200 градусах.

“Тактична зброя наших військових і відповідь на питання, чому ми з росіянами не брати та маємо різний культурний бекграунд готова. Тому росіянам: нєхєр до нас, українців, лізти, ми чужі один одному. Українцям: смачного, котики. Цьом”, – побажав кулінар.

Чому для того, щоби відрізнити росіянина від українця, просять вимовити слово “паляниця”:
Це старий, але ефективний спосіб.

Люди, які ніколи не вивчали іноземної мови, думають, що добре володіють своїм мовним апаратом, але на практиці вимова деяких звуків їм дається важко, а іноді взагалі не дається.

Попри багато спільних моментів, що існують в українській та російській мовах, вимова деяких слів та звуків становить проблему для російськомовних, які з дитинства не вчили української. Наприклад: паляниця, полуниця, криниця, рушниця. Росіяни вимовляють ці слова з м’яким звуком “і” замість “и”, а “ц” іноді замінюють “тс”.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.