Новини

«Стало зле і втратив свідомість»: що відомо про студента з Індії, який несподівано помер у Чернівцях

22-річний студент з Індії Гарага Пошік раптово помер поблизу гуртожитку на вулиці Чорноморській у Чернівцях. Трагедія сталася ввечері п’ятого жовтня, коли юнак сидів на лавочці зі своїми друзями і спілкувався.

Про це повідомляє molbuk.ua

Гарага родом з індійського штату Хайдарабад. Він навчався на четвертому курсі за напрямком “Медицина” Буковинського державного медуніверситету. На навчання приїхав на початку вересня. Колеги розповідають – ще у вівторок почувався добре, відвідував заняття і навіть отримав хороші оцінки.

“Це сталося приблизно о 17.30, – розповідає кореспонденту molbuk.ua лідер студентського самоврядування іноземних студентів БДМУ, студент Пуш Пам. – Він сидів на лавиці з друзями поблизу гуртожитку. Раптом йому почало ставати зле, він втратив свідомість. Гарага впав із лавиці, після чого друзі почали надавати йому першу медичну допомогу. Навіть перехожі також допомагали”.

На місце пригоди студенти викликали “швидку”. Приїхали дві карети, медики здійснювали реанімаційні заходи. Та врятувати 22-річного хлопця не вдалося.

У померлого була серйозна хвороба серця, яку вилікувати не під силу жодним медикам, розповів ” ” декан факультету іноземних студентів БДМУ Іван Савка.

“Причина смерті – розшаровуюча аневризма аорти з розривом у її надклапанній частині. Розрив стався у межах серця, і як ускладнення сталася тампонада серця кров’ю. Це дуже підступна хвороба: декілька секунд – і стається раптова смерть. Врятувати в таких випадках неможливо у жодній країні світу. Судячи з того, що ми бачили під час розтину, у цього хлопця була збільшена аорта у чотири-п’ять разів. Отож хвороба могла існувати від п’яти до семи років”, – повідомив І. Савка.

Студенти розповіли, що Гарага був товаристським та ввічливим хлопцем. Він добре вчився та не мав жодних пропусків під час навчання.

Читайте також: У Чернівцях посеред вулиці помер іноземний студент

“Протягом останнього часу не скаржився на стан здоров’я, – розповідає Пуш Пам. – Але в минулому скаржився на деякі болі, деякі проблеми. У його кімнаті в гуртожитку ми знайшли ліки. Значить, він підтримував свій організм та лікувався. У вівторок, коли сталася ця трагедія, він був на заняттях і добре почувався”.

Нині керівництво деканату займається організацією доправлення тіла студента додому.

“У вівторок ввечері повідомили про це в Консульство Республіки Індія в Києві, – розповів Іван Савка. – Сьогодні ж надсилаємо офіційне співчуття з поясненням причини смерті. Батьки студента повідомлені про цю трагедію через наших офіційних представників у штаті Хайдарабад. Ми вже отримали дозвіл від прокуратури на видачу й транспортування тіла до Індії. Зараз триває процес оформлення видачі гербового свідоцтва про смерть. Після всіх цих процедур із документами тіло транспортують до Борисполя. Постараємося допомогти відправити тіло літаком до його рідного штату”.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.