Новини

У Facebook назвали причину багатогодинного збою

Інженери Facebook назвали ймовірну причину шестигодинного збою в роботі сервісів компанії. За їхніми словами, немає підтвердження того, що дані користувачів були скомпрометовані.

Команда інженерів Facebook вибачилася за збій в роботі сервісів компанії і назвала основною його причиною неправильні зміни конфігурації магістральних маршрутизаторів, пише НВ.

“Зміни конфігурації магістральних маршрутизаторів, які координують мережевий трафік між нашими центрами обробки даних, викликали проблеми, які перервали зв’язок”, — йдеться в повідомленні команди.

У Facebook додали, що ця проблема мала каскадний вплив на способи зв’язку центрів обробки даних компанії, в результаті чого сервіси перестали працювати.

Також в Facebook заявили, що у них немає доказів того, що дані користувачів були скомпрометовані в результаті цього простою.

Нагадаємо, що 4 жовтня в роботі сервісів Facebook, Instagram і WhatsApp трапився шестигодинний збій. Згідно з даними сервісу Down Detector, повідомлення про збій почали масово надходити приблизно о 18:20.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.