Новини

Не втрачають смак та нюх: лікар з Чернівців розповів, які діти хворіють на коронавірус

На Буковині зростає кількість хворих дітей на коронавірус. В обласній лікарні розповідають, що тенденцію до збільшення вони спостерігають із середини серпня. І з кожним тижнем ця цифра зростає.

Про це йдеться у публікації “Молодого буковинця”.

“Якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, зараз значно вищий рівень госпіталізацій із коронавірусом. Торік за добу мали по 4-6 випадків, цього року госпіталізовуємо до 15 дітей щодоби. Були дні, коли до нас привозили і по 22 дітей”, – розповідає виконувач обов’язків генерального директора Чернівецької обласної лікарні Олександр Тесліцький.

Наразі у лікарні на стаціонарному лікуванні перебуває понад пів сотні дітей.

“Діти знадходять у середньо-важкому або важкому стані. Частина дітей потребує дотацій кисню. Загалом всі діти, які у нас лікувалися, успішно одужували, навіть діти, у яких були уражені 80% легенів і діти перебували на апаратах ШВЛ. Зусиллям лікарів, їх вдавалося виводити з важких станів. У нас померла лише одна дитина минулого року, яка мала складні вроджені вади розвитку” , – зазначив лікар.

За словами Олександра Тесліцького, наразі у стаціонарі лікується найбільше дітей до чотирьох років.

“Типових коронавірусних симптомів – втрати нюху чи смаку – ми не спостерігали у більшості захворілих дітей ні торік, ні цього року. Дітей привозять із проявами лихоманки та високою температурою, рвотою, проносом”, – пояснив Олександр Тесліцький

Поки що у лікарні не побили рекорду госпіталізованих. Була хвиля госпіталізації дітей у лютому-березні цього року. Тоді у лікарні перебувало майже 80 хворих. Але лікарі констатують, що кількість хворих дітей щотижня зростає, і тенденція поки що не йде до зменшення.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.