Новини

Астрологічний прогноз на жовтень-2021: що потрібно і чого не можна робити

Жовтень 2021-го здасться нам дивним місяцем. Це буде місяць статичних планет – у цей час не варто приймати швидких і поспішних рішень. Прискорити або уповільнити потік подій у цей період навряд чи вийде – буде зберігатися статика тих самих умов, в яких ви перебували і в попередньому місяці.

З іншого боку, в жовтні слід зупинитися і подумати. Цей місяць чудово підійде для роздумів із келихом коньяку біля каміна. Крім того, жовтень буде прекрасним для перегляду кіно.

Цього місяця одразу чотири планети припинять ретроградний рух і стануть статичними: Плутон, Сатурн, Юпітер і Меркурій.

На дрібні побутові справи в основному впливають “швидкі” планети, тому в першу чергу слід звернути увагу на Меркурій. До 18 жовтня він буде в ретро-фазі, з 18 по 23 жовтня – статичним, в останній тиждень жовтня почне директний рух, от у цей час уже можна буде починати діяти, призначати зустрічі та вести бізнес-активність.

Юпітер 17-23 жовтня також буде статичним. У ці дні важко йтимуть громадські справи – буде складно вирішувати будь-які культурні, освітні, політичні та юридичні питання. У цей час Верховній Раді протипоказано ухвалювати нові закони, оскільки є ризик, що вони так і не набудуть чинності. Також у цей час краще не подавати позовів до суду – ліпше перечекати. Поїздки за кордон теж не будуть вдалими в названі дні: можливі запізнення і затримки авіарейсів.

З іншого боку, в жовтні можуть розкритися нові обставини, які раніше не афішувалися. Але саме тепер вони можуть стати відомі громадськості.

Також у жовтні небезпечно ризикувати, піддавшись зайвому оптимізму, оскільки події можуть складатися не на вашу користь. Головне гасло місяця – ініціатива карається.

Сатурн буде статичним із 6 по 16 жовтня, і в ці дні дуже ймовірні різні гальмування і кризи. Світова фінансова криза може вибухнути якраз у період статичності Сатурна: відбудеться обвал ринку цінних паперів, біткоїна та інших цифрових валют. Тим більше, все це співпаде з ретроградністю Меркурія. Тому раджу йти в кеш, скинути акції до 6 жовтня, а далі бути дуже обережними з інвестиціями.

У жовтні варто зупинитися, подумати над подальшим розвитком великих проектів, взяти тайм-аут і зібратися з силами. Це хороший період для перегляду або внесення доповнень у справи, але не для початку нових справ. Ініціатива буде покарана, і будь-які починання будуть стикатися з серйозними перешкодами.

Плутон буде статичним 30 вересня-13 жовтня. Плутон – найповільніша планета, тому її вплив на повсякденність не особливо буде помітним, проте різні сексуальні злочини будуть відбуватися саме в цей час. Тому не ходіть самі ночами, дорогі жінки, остерігайтеся маніяків і вбивць. Також у цей час можуть почати діяти вбивці-одинаки і терористи – така тенденція вже проявилася в Пермському краї, де один ненормальний убив купу людей у школі.

Статичність Плутона варто враховувати, якщо ви хочете зайнятися масштабними проектами, в які збираєтеся залучити велику кількість людей. Також Плутон регулює питання інвестицій та отримання прибутку від вкладень, тож якщо ви хочете залучити інвесторів або зробити великий внесок, краще почекайте. З 30 вересня по 13 жовтня краще не інвестувати в будь-які акції, не купувати нерухомість, землю, великі об’єкти і не робити інші великі вкладення коштів.

Молодик з’явиться 6 жовтня, о 14:06, в 27-му градусі Терезів. Терези завжди вказують на переговори. Символ 27 градуса – чоловік, що обіймає дівчинку, яку він врятував із води. Це говорить про те, що слід бути обережними на воді, і що можливі несподівані ситуації з пароплавами, катамаранами і тощо. Також не раджу здійснювати переправи на поромах.

Цей молодик буде “підсвічений” Марсом: він буде в поєднанні з Сонцем і Місяцем, а Марс буде ним керувати. Марс – це планета агресивності, тому цей молодик може бути дуже гарячим і активним. Події цього місяця, найімовірніше, будуть розвиватися імпульсивно, несподівано і хаотично.

З іншого боку, Терези – це знак партнерства, тому молодик буде ставити на чільне місце партнерські відносини, причому йдеться і про ділові, і про особисті відносини, і про відносини на високому дипломатичному рівні. Підвищиться необхідність вирішувати питання спільно з іншими людьми, у співпраці з ними і знаходити шляхи вирішення. В цей час неодмінно потрібно вирішувати питання партнерства і ділового співробітництва, які давно мучать вас.

Цей молодик також може дати імпульс і стимул для активних дій. Але найбільш вдалим буде вирішення старих питань. Якщо у вашому шлюбі або відносинах із діловими партнерами є проблеми, то в цей місячний місяць вони дадуть про себе знати – будьте готові до того, що події цього періоду можуть бути вельми руйнівними для шлюбу і ділових відносин. Намагайтеся не конфліктувати, інакше розбитими тарілками справа не обмежиться, і доведеться розлучатися.

Пік пристрастей припаде на період поблизу Повного Місяця 20 жовтня, який з’явиться о 17:57 в 28 градусі Овна. Символ його – жінка, яка тягне коня за поводи. Це говорить про те, що владності жінки потрібно підкорятися в цей період, інакше у чоловіків можуть полетіти стріли.

Саме в цьому місяці випаде можливість для перегляду і трансформації особистого життя. Наприклад, може з’явитися коханка, здатна зруйнувати шлюб, або ж ви можете інакше поглянути на свою другу половину – побачити його або її похмурість, бруд, нечесність, або ж, навпаки, “сіра мишка” здивує вас цікавим творчим проектом, який народиться в співдружності з вами. Цей час сприятливий для зміни стратегій, передачі ідей, переробки старого матеріалу.

Хороший гармонійний аспект Сатурна до точки молодика може вказувати на терпіння і стабільність у досягненні цілей. І хоча Марс із Плутоном будуть завдавати серйозних руйнувань, Сатурн не дасть їм зруйнувати все вщент. Тому якихось революцій прямо зараз не повинно відбуватися, але напруга може наростати аж до грудня, а в листопаді-грудні все це може вибухнути.

Меркурій залишатиметься ретроградним до 17 жовтня. Це говорить про те, що в цей період проявитися нерішучість, тим більше, Меркурій ще й у Терезах, що обіцяє постійні коливання, зважування, труднощі з ухваленням рішень. У цей час ви можете потрапити в стан зацикленості, можете відчувати, що вам за будь-яку ціну треба вийти з цього стану, але ви повертатиметеся і вагатиметеся знову і знову.

У цей період варто слідкувати за своїми думками і давати собі більше часу на ухвалення рішень. Можна озирнутися назад і згадати, як саме ви виходили з цього стану раніше, як після цього складалися ситуації.

Цей період вкрай несприятливий для фінансового ринку, оскільки може спостерігатися суттєва волатильність – то злети, то падіння. Адже Меркурій – це планета продажів і фінансів.

Нижнє поєднання Меркурія з Сонцем відбудеться 9 жовтня. Це точка своєрідного завершення і початку нового циклу. До 9 жовтня слід підбити підсумки, здати важливі звіти і аналізи, завершити цикл навчання, щоб уже після цієї дати почати продумувати нові кроки.

Це в основному стосується справ, пов’язаних із меркуріанською сферою діяльності: торгівля, транспорт, письменництво, переклади, копірайт, журналістика, блогінг і консультації з різних питань. Особливо це відчують ті, у кого Меркурій найбільш проявлений в карті народження – Близнюки і Діви.

Ділова активність

Для ділової сфери в жовтні 2021-го гасло таке: “Делегування повноважень і обов’язків та перегляд старого”. Планета ділової активності Марс у жовтні буде рухатися по знаку Терези. Терези – це знак дипломатії, Марс – агресії, тому ніякої війни, коли Марс у знаку свого вигнання, Терезах, бути не може. Країни будуть якось домовлятися, і Путін не піде війною на Україну.

Жовтень буде періодом рівноваги. Марс, потрапляючи в Терези, не може розгорнути свою діяльність по повній, тому важкий місяць чекає на бізнесменів; для активних і ризикованих дій у бізнесі цей період не дуже підходить; для інвесторів це може бути найгіршим місяцем за весь рік. Це несприятливий місяць для військових і поліцейських.

Навколо себе ви постійно будете помічати, що хтось шукає “цапа-відбувайла”, намагається скинути справи на інших або залучити іншу сторону для вирішення проблеми.

Втім, це гарний час, щоб передати комусь частину своєї роботи, делегувати якісь обов’язки і виконання певних функцій. Варто подумати заздалегідь, що саме ви можете віддати, а головне – кому.

Оскільки Меркурій буде ретроградним у перші три тижні місяця, то краще в цей час займатися переглядом старих справ і питань, закриттям “хвостів”, аналізом минулих досягнень, роботи з тим, що не було завершено. “Все нове – це добре забуте старе” – це гасло жовтня. Саме в жовтні можна буде увійти в одну й ту саму річку (хоча прислів’я стверджує інше): відновити шлюб, любовні відносини, ділове співробітництво. Краще озирнутися назад, спробувати відшукати людей з минулого – все це буде сприятливо для ухвалення рішень.

Найбільш небезпечний період для бізнес-рішень і важливих справ – поблизу повного місяця, тобто 20-22 жовтня. У ці дні зросте ризик ухвалення невдалих рішень і провалів у бізнесі, тому категорично протипоказано підписувати важливі угоди і проводити важливі зустрічі. Розчарування можуть бути дуже суттєві, і ви будете в шоці від ваших неправильних інвестицій, тож краще в ці дні не робити нічого важливого.

Гроші

“Грошова” планета Венера в жовтні йтиме по знаку Стрільця, роздуваючи бульбашку інвестицій із 7 числа, але все це може закінчитися сумно – обваленням ринку. В цей час ви можете дивитися на свої грошові справи занадто оптимістично, в цьому і полягає небезпека, тому що гроші будуть витрачатися легко і швидко. Зате це гарний час для магазинів, знижок і тих, хто хоче багато розпродати.

У жовтні варто обмежити себе у витратах – все одно те, що ви купите, вам не знадобиться (половина речей, придбаних у жовтні, виявиться непотрібними). Якщо у вас є чітка мотивація заощаджувати, то жовтень– це чудовий час, щоб взагалі відмовитися від будь-яких покупок, крім їжі і води. Покупки в жовтні будуть мало радувати, наприклад, можна купити туфлі, які потім будуть роками стояти і припадати пилом.

Якщо ж у вас є плани з приводу покупки дорогих речей, то слід враховувати, що несприятливі для витрат дати – це 1-2, 6-7, 11-13, 15-21 і 28 жовтня. У ці дні категорично протипоказано йти в магазин.

Щоб заробити побільше грошей у жовтні, слід озирнутися назад, проаналізувати попередній досвід і внести в теперішню діяльність те, що забули або закинули. Наприклад, якщо ви почали вести свій блог, який продає, або почали працювати над створенням онлайн-бізнесу, ви можете продовжити роботу над цими проектами – побачите непогані результати.

Цей місяць не підійде для нових починань, пошуку нового джерела доходу (принаймні, до 22 жовтня). Однак у вас є всі шанси використовувати старі перевірені інструменти, які ви забули і закинули давним-давно.

Крім того, планети в цьому місяці підказують, що не варто відкривати нові інвестиційні портфелі.

Любов і стосунки

Гасло цього місяця в сфері любові і стосунків – ілюзії і повернення. Ілюзії можуть охопити вас при зустрічі з новими жінками (чоловіками), при цьому вас можуть “розвести” на гроші і “кинути”. Але зате сприятливо повертатися до колишніх романтичних відносин.

Венера в Стрільці сприятиме неймовірно романтичній любові. Наліт романтики, політ фантазії – всього цього буде в жовтні предостатньо. Тому в цей період слід вирушити в подорож із коханою людиною на острови, в екзотичні ліси або країни.

Положення Венери в Стрільці може принести стремління до піднесеної, навіть ідеалізованої райської любові. Тому Сейшельські і Мальдівські острови обов’язкові до відвідування (для тих, хто може їх собі дозволити).

Від знайомств у цьому місяці чекатимуть не пристрастей, а задоволення інтелектуальних потреб і відповідності ідеалам. У цьому місяці можна знайти людину, одухотворену тими ж ідеями, що й ви. У цьому полягає і деяка небезпека, тому що ідеальних відносин на землі не буває, а ілюзія, як правило, не приносить користі. Не варто розраховувати, що партнер зможе закрити всі ваші потреби в почуттях – цього може не статися, а ви залишитеся розчарованими. Втім, “вогняним” знакам – Стрільцю, Леву і Овну – буде легше в цьому плані.

У жовтні буде складно дивитися на інших людей без ілюзій, буде бажання бачити тільки хороше. Наприклад, випадковий попутник у поїздці або привабливий викладач курсу можуть у вас викликати різні позитивні емоції, і ви можете приймати людину не за того, ким вона є насправді. Це гарний час, щоб закохуватися, але можна і розчаруватися.

У цей період легко буде висловлювати свої почуття у творчості. Головне – не намагатися загнати нових знайомих у свої ідеальні психологічні рамки. Люди зараз можуть здаватися кращими і щирішими, ніж є насправді, тому всі нові знайомства перевіряйте часом і не намагайтеся кинутися у вир із головою. Віра в любов у цей період може зміцнюватися, якщо ви будете перевіряти людину на щирість, будете бачити реальні дії, а не слова.

Втім, не виключено, що доведеться зстикнутися з обманами і розчаруваннями, особливо у період дії напруженого аспекту Венери, з 25 по 27 жовтня. У ці дні не слід призначати ніяких побачень і важливих зустрічей (в тому числі ділових).

У цьому місяці може розкритися таємна інформація, яку ви б не дуже хотіли афішувати або знати, розкриються якісь “скелети в шафі” (наприклад, про те, що у Путіна не двоє, а шестеро дітей). Партнери можуть неприємно дивувати – існує ризик подружніх зрад або обманів. Можуть дати про себе знати старі зв’язки, з’являться люди з минулого, а ваша дружина розсекретить вашу коханку.

Поїздки та подорожі

Юпітер, символ подорожей, буде статичним у цьому місяці, тому можливі запізнення і затримки 17-23 жовтня. Меркурій буде ретроградним і статичним. Таким чином, дві планети, які пов’язані з дорогами, поїздками, далекими подорожами і транспортом, опиняться в ослабленому положенні. Тому більша частина місяця несприятлива для поїздок.

Якщо ви все ж захочете вирушити в дорогу, то або вибирайте дати після 23 жовтня, або використовуйте ті дні, коли не буде занадто багато напружених аспектів і складних ситуацій до 23 жовтня. В цілому, цей місяць більше сприятливий для того, щоб повернутися в ті місця, де ви вже бували. Наприклад, якщо ви були на Мальдівах, вам варто туди повернутися знову, були в Барселоні – сміливо їдьте знову, були в Парижі – вирушайте туди ще раз. Натомість нові місця краще не відвідувати.

Сприятливі дні для поїздок:

– до водойм – 10-11 жовтня можна вилітати, а 27-го повертатися;

– у будинки відпочинку та санаторії – 10-11 жовтня;

– у гори – 12-15 жовтня;

– у близькі подорожі (на дачу або за місто) – 23-25 жовтня;

– поїздки для розваг у знамениті міста типу Парижа, Барселони, Риму і т. д. – 9-11 і 28-30 жовтня;

– на тренінги та семінари – 7-11, 14-15 жовтня;

– комерційні та ділові поїздки-3-5, 31 жовтня.

Найнесприятливіші дні для того, щоб вирушати в дорогу: 1, 2, 6, 8, 16-22 жовтня.

Здоров’я і небезпеки місяця

У жовтні слід підлікувати старі травми або хронічні хвороби.

Небезпечні дні будуть поблизу повного місяця – 20-22 жовтня. Їх варто провести в спокійній, розслабленій обстановці, уникаючи масового скупчення людей і кримінальних районів.

Також ретроградний Меркурій завжди говорить про період забудькуватості в жовтні, зокрема, можна забути десь ноутбук, документи, телефон. Неуважність, розсіяність і різні склеротичні прояви в цьому місяці дадуть про себе знати. Також може глючити техніка і можуть руйнуватися мережі. Втім, перша половина жовтня хороша для ремонтів.

При статичному Меркурії можуть бути складності з транспортом. Катастрофічний період – 15-21 жовтня. У цей час можливі масові катастрофи, авіаккатастрофи і період густих туманів.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.