Новини

Що таке будинок за канадською технологією?*

Для будівництва приватних котеджів і дач все частіше використовують СІП-панелі. Популярність такого сучасного матеріалу пов’язана з його незаперечними перевагами: енергетична ефективність, стійкість до негативних зовнішніх впливів, легкість, висока швидкість зведення в будь-який час року, більш доступна ціна в порівнянні з бетонними та цегляними будівлями. СІП-панелі відмінно підходять для спорудження несучих стін. Що важливо знати про таке будівництво і хто здатний реалізувати його професійно?

В Україні замовити будівництво будинку за канадською технологією можна за адресою: https://bauenhaus.ua/doma-po-kanadskoy-tehnologii/, а також тут вдасться отримати безкоштовну консультацію з цього питання. Компанія “Бауен Хаус” має великий досвід у зведенні каркасних будівель з СІП-панелей і отримала безліч позитивних відгуків від клієнтів. Тут строго дотримуються технології, використовують кращі матеріали, надають відповідні гарантії, орієнтуються на індивідуальні потреби кожного замовника.

З історії канадських будинків

У XVII столітті жителі Європи спорудили перший аналог канадського будинку. Використовувана технологія називалася фахверковою й дозволила істотно заощадити на будматеріалах. У терміні служби зведені будівлі не поступалися будівлям з бруса.

У XVIII столітті європейці опинилися в Північній Америці, де почали активно використовувати цю технологію, але з невеликими поліпшеннями. Будівлі, зведені в США і Канаді понад 200 років тому, як і раніше знаходяться в користуванні.

Спочатку будинки споруджували з різних матеріалів, але з часом будівельники прийшли до того, що продукту краще, ніж сучасний аналог СІП-панелей, не існує. Споруди, схожі з тими, що зводяться зараз, з’явилися тільки в 1953 році. З цього часу в будівництві залучили панелі з пінополістиролом.

Будували каркасні будинки і в СРСР. Їх почали зводити після Другої світової війни. Застосовувана технологія мала назву фінської.

Основні складові каркасного будинку

Незалежно від конфігурації та площі, канадський будинок зводиться поетапно, що дозволяє досягти максимальної якості. Основними складовими такого будівництва є наступні елементи:
фундамент,

підлога,

стіни,

дах.

Стрічковий фундамент — найбільш популярний. Його використовують при зведенні каркасних будинків на різних ґрунтах (включаючи рухливі і заболочені). На складних ґрунтах також затребуваний гвинтовий фундамент. При створенні масштабної конструкції використовують переважно плитний фундамент. Підлога монтується відразу після зведення фундаменту. Застосовуються спеціальні плити, стики яких ретельно обробляються герметиком, і утеплюють, пароізоляційні матеріали. Стіни мають в основі міцні СІП-панелі, які при необхідності додатково зміцнюються. Дах також споруджується з СІП-панелей, які розташовуються на дерев’яних кроквах, і додатково закріплюється теплоізоляція, яка може мати будь-яку форму.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.