Новини

Після «недовіри» у Банилові Осачук попросив Зеленського відремонтувати скандальний газопровід

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук закликав керівництво держави допомогти відремонтувати пошкоджений повінню газопровід “Джурів – Банилів”.

Як повідомляє molbuk.ua, про це посадовець сказав сьогодні під час Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Осачук зауважив, що має прохання від мешканців шести населених пунктів Буковини, які “з радістю хотіли би розраховуватись за газопостачання, але не можуть, бо просто газ до них не доходить”.

“Пошкоджена державна труба. Якщо можна, будь ласка… Вони дуже уважно слідкують за нашим засіданням онлайн. І просили до опалювального сезону допомогти їм відновити газопостачання у цій державній трубі”, – сказав голова ОДА, звертаючись до президента.

Володимир Зеленський поцікавився в глави НАК “Нафтогаз Україна” Юрія Вітренка, чи зможе він допомогти вирішити цю проблему.

“Я розумію, це питання – до оператора газорозподільних мереж. Але ми зможемо допомогти”, – відповів Вітренко.

Зеленський задав наступне запитання: “Зможете? Прямо в цьому році?”, після чого додав репліку: “Бо люди вас запам’ятали”.

Керівник Нафтогазу відповів, що акціонером його компанії є держава і Кабмін.

“Ми сказали, що спільними зусиллями. От, спільними зусиллями ми все зможемо”, – сказав Вітренко.

Пізніше президент поцікавився думкою в міністра енергетики Германа Галущенка.

“Ми знайдемо, як це зробити. І зробимо, обов’язково!”, – відповів він.

Зеленський на такі коментарі відреагував жартом:

“Адресу цих людей двох ми передамо людям. Якщо будуть якісь проблеми чи вони не вирішать це питання”.

Нагадаємо, напередодні Банилівська громада ухвалила рішення звернутись до Чернівецької обласної ради із пропозицією висловити недовіру Осачуку у зв’язку з тим, що через зруйнований газопровід мешканці 6 сіл можуть взимку залишитись без газу.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.