Новини

«Ще така молода»: матір трьох дітей із Чернівців потребує допомоги для боротьби зі страшною недугою

35-річна чернівчанка, матір трьох дітей Марина Вірста нещодавно дізналася страшну звістку – у неї виявили онкозахворювання. Зараз жінка бореться з недугою, але коштів для лікування не вистачає. Тож родина звертається по допомогу до небайдужих.

Про це на своїй фб-сторінці написала рідна сестра Марини Вірсти Катерина Фочук, пише molbuk.ua

Вона розповіла, що її сестра зараз проходить курси хіміотерапії, які дуже важко переносить. Між тим коштів потрібно дуже багато, їх у родини немає.

“На жаль, мою рідну сестричку спіткала така хвороба як рак. Тому прошу, допоможіть врятувати життя Вірсті Марині Миколаївні. Вона – мама трьох дітей, ще зовсім молода, а вже в своїх 35 років бореться зі страшним діагнозом – інвазивна карцинома G3. Зараз проходить курси хіміотерапії, які переносить дуже важко. На лікування потрібні великі кошти, які, на жаль, ми не спроможні зібрати без вашої допомоги. Тому звертаюся до всіх небайдужих із проханням відгукнутися та допомогти спільними зусиллями побороти цей страшний діагноз”, – написала Катерина Фочук.

Вона зазначила, що для тих, хто має бажання та можливість допомогти, кошти на лікування можна перераховувати за такими реквізитами:

5168 7451 0967 8745 Фочук Катерина Миколаївна (сестра)

Жінка також опублікувала документи, які підтверджують наявність страшної хвороби у сестри.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.