Новини

Вигідна пропозиція! Таксі 838 дарує бонуси до Дня міста Чернівці!*

А скільки часу ви витрачаєте на добирання до роботи, університету, школи, на важливу зустріч чи в супермаркет? Навіть ідеально знаючи графік громадського транспорту, не можливо гарантувати точність та вчасність приїзду. А якщо вам ще й несподівано довелося кудись їхати, то тут точно не потрібно покладатися на маршрутки. Щоб перед поїздкою не панікувати та не виходити з дому на дві години швидше та щоби точно встигнути на подію чи зустріч, слід запам’ятати короткий і простий номер 838. Одне “Алло, таксі?” і за 10 хвилин ви уже в дорозі. Не вірите, спробуйте одного разу і переконайтеся у надійності та якості сервісу.

838 – легкий номер сучасної екстреної допомоги

Мережа ТАХІ 838 уже понад 15 років є лідером серед сервісів перевезення. За увесь час існування компанією охоплені всі регіони України. У нашому ж місті представництво цієї служби з’явилося лише в березні цього року. Та за шість місяців роботи ТАХІ 838 завоювало чималий авторитет серед чернівчан.

Які переваги має ТАХІ 838?

По-перше, замовити таксі дуже легко – набрати 838 з мобільного або ж скористатися мобільним додатком Тахі838, з допомогою якого можна оплатити поїздку карткою або готівкою.

По-друге, вартість ви знаєте до початку поїздки. Ціна за надані послуги приємно вас здивує, адже платитимете за тарифом, зазначеним в додатку або уточненим в диспетчера.

По-третє, швидкість опрацювання замовлення. Ви не чекатимете на авто більше 10 хвилин, тому правильно організувавши свій час, ви вчасно прибудете до місця призначення.

По-четверте, безпечність пересування. У ТАХІ 838 функціонують тільки справні та належно обслуговувані автомобілі. Усі водії, що працюють в службі таксі, пройшли спеціальну співбесіду та підготовку перед прийомом на роботу, а їхні документи ретельно перевірені. Крім того, подорожувати з цими таксистами надійно й тому, що їхня зміна триває не 24, а лише 12 годин.

По-п’яте, приємні бонуси та знижки. Таксі 838 на постійній основі дарує 2% бонусів. А, наприклад, з 1 до 4 жовтня ТАХІ 838 дарує чернівчанам бонуси у вигляді 10% від вартості поїздки. Цими коштами можна буде оплатити наступні замовлення. А більше пересування на таксі у ці дні – більше бонусів!

А що ще пропонує ТАХІ 838?

Якщо ви любите водити машину, вмієте спілкуватися з людьми і обіцяєте бути пунктуальним та ввічливим, то ви можете долучитися до крутої команди водіїв ТАХІ 838.

Що ви отримаєте:

Гідну заробітну плату. Ставши частиною команди ТАХІ 838, ви самі обираєте, скільки хочете заробляти. Чим більше встигатимете виконати замовлень – більше отримуватимете.

Вільний графік. Ви самостійно складатимете свій графік та обиратимете район для маршрутів. Правильно спланувавши час, ви зможете таксувати навіть у вільний від основної роботи час. Хоча, ми впевнені, що оцінивши переваги співпраці з ТАХІ 838, саме ця компанія стане джерелом вашого основного заробітку.

Низьку комісію за замовлення і участь у постійних акціях від таксі 838!

Виплату за брендування до 11000 грн!

Якщо ви завтра запізнюватиметеся на роботу або не захочете йти пішки в супермаркет, наберіть 838 – і за декілька хвилин ви опинитеся там, де треба!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.