Новини

Заощаджуй з «Оптиком плюс» у Чернівцях ще більше! Дізнайся, як можна отримати 100% кешбек від провайдера!*

Без надійного інтернету сьогодні й не уявити наше життя. Робота, навчання, соціальна діяльність, розваги та спілкування напряму залежать від належного підключення. І чим якіснішою є мережа, тим ефективнішим буде користування нею. Тому, обираючи провайдера, варто орієнтуватися, в першу чергу, на пропоновану потужність, особливі пропозиції та відгуки користувачів. У Чернівцях вразити абонементів МЕГАШВИДКІСТЮ до 300 Мбіт/с та приємними бонусами може інтернет-провайдер “Оптиком плюс”. А оптичне підключення від компанії взагалі БЕЗКОШТОВНЕ!

До речі, зараз ви можете отримати 100% КЕШБЕК від провайдера!

Придбавши у “Оптиком плюс” потужний гігабітний роутер або круту Smart TV приставку, ви отримаєте 100%-ий КЕШБЕК на бонусний рахунок. Отриманими коштами користувачі можуть сплатити користування інтернетом. А це означає, що більша сума покупки – то більше часу ви зможете економити на оплаті послуг. Акція є доступною для усіх нових абонементів м. Чернівці (фізичних осіб) за наявності технічної можливості. Вказаною пропозицію кожен користувач може скористатися лише один раз.

Та це ще не всі подарунки від “Оптиком плюс”!

Підключивши друга, родича чи сусіда до інтернет-провайдера “Оптиком плюс”, можна отримати цілих два місяці безкоштовного користування! А приведете більше абонентів – отримаєте більше безоплатних послуг. Звісно, ваші друзі теж отримають приємні бонуси!

Як бачите, інтернет-провайдер “Оптиком плюс” завжди створює вигідні та приємні умови для своїх абонентів. Тому встигніть скористатися бонусними пропозиціями, поки вони діють. А наступного місяця провайдер знову придумає цікаву акцію для користувачів! З “Оптиком плюс” вигідно!

Дізнатись деталі або залишити заявку:
тел.: 066 060 60 50 (Viber, Telegram)
opticom.plus
https://www.instagram.com/opticomplus/
https://www.facebook.com/opticomplus

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.