Новини

“Продавали насіння”: в мережі показали українське село з найбільшими будинками в країні

Елітне котеджне селище зняли з висоти пташиного польоту. У селищі Нижня Апша на Закарпатті виявили розкішні будинки, які можна вважати найбільшими у країні.

Про це повідомляється на сторінці програми “Схеми” в соцмережі Facebook.

Місцеві називають це село закарпатською “Конча Заспою”.

Нижня Апша знаходиться в двох кілометрах від Румунії, а розкішні маєтки завжди вражають туристів неабиякими масштабами. Сотні величезних будинків стоять прямо біля дороги, більшість з них належить місцевим румунам, – більшості населення Нижній Апши.

Зазначається, що такі місця прийнято називати елітними котеджними селищами.

За даними журналістів, в деяких з цих будинків по 60 кімнат. Місцеві жителі розповіли, що заробили гроші на будівництво такого житла продаючи насіння соняшнику і бринзу.

На публікацію відреагували користувачі мережі:

” У 2013 році ми подорожували з другом на велосипедах по Закарпаттю, спускалися з перевалу на Усть-Чарні і потрапили в таке село … До цього я думав, що бачив дорогі і великі будинки, з’ясувалося, що я помилявся… Там тільки в огорожі, що захищають ділянки, вкладено $ 200 000. У дворах по два, по три авто, дуже недешево. Сумніваюся, що на насінні на це заробиш! Місцеві казали, що це циганські села, живуть по контрабанді. Туди навіть поліція без зайвої потреби не їде”.

“Мало хто вірить, але дійсно “за насіння”. Принаймні, більшість. Служив колись у тих краях, ще при союзі. Так от, склянка насіння в Мукачево коштувала 5 коп. А місцеві “бізнесмени”, які сім’ями працювали на вирощуванні цукрових буряків в Росії, і оплату за це отримували не грошима, а насінням соняшнику, привозили його додому, сушили, і “в складчину” наймали вагон і відправляли в Сибір, де в Тюмені та ж скланка коштувала 5 рублів! Тобто в сто разів дорожче! Були, навіть, випадки, коли насіння возили літаками!”.

“На насінні не побудуєш такі хороми. Всьому виною сімейна традиція контрабанди. Там цілі сім’ї (по три покоління) живуть контрабандою. Не публікуйте маячню про стаканчики насіння”.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.