Новини,  Новини громади

У селі Михайлівка місцеві жителі обурені через незавершений ремонт спортивного майданчика

Сьогодні в мережі з’явилося відео про недобудований спортивний майданчик в селі Михайлівка Глибоцької громади, автором якого є місцевий житель Влад Добрянський.

Люди обурені, бо місцева влада ніяк не сприяє тому, щоб завершити даний об’єкт. На думку місцевих жителів, місцева влада та їх керівництво навпаки пригальмовує процес, бо для них в пріоритеті інші об’єкти в громаді.

«Скільки ще будуть красти в нас мрії?»

«Скільки ще будуть красти в нас час?»

«Скільки ще будуть красти?»

«Невже не соромно???» – говорять місцеві жителі.

Також місцевих жителів села Михайлівка дуже сильно обурило те, що в Глибоцькому ліцеї планують побудувати спортивний майданчик майже за 6 млн. гривень. «За ці кошти можна було будувати чотири майданчики, у селах Михайлівка, Димка, Опришени та Глибока. Бо орієнтована ціна під ключ майданчика з штучним покриттям 1,4-1,5 мільйона гривень» – говорить місцевий житель.

Місцеві жителі також зазначили, що вони були одними з перших, хто створив Глибоцьку громаду, але окрім закриття школи та пустих обіцянок вони нічого не отримали.

коментарів 14

 • микола

  Глибоцький ліцей, а насправді Глобак, де Глобак там Ванзуряк і Сорощук. Чому тут дивуватись((((

  • Анонім

   За те є Футбольний клуб “МАГІСТРАЛЬ” МИХАЙЛІВКА )))
   Не журіться панове все буде добре

 • Аркадій

  Нема шо чекати роки! Нема шо терпіти!
  Виносити на вилах паскуд. Всі уже говорять про цих “газдунів. Вони думають шо рублями годні порішати всі свої мутки? Може й так. Але ляща получити в жирні пики ніхто не відміняв. Привєт з Черепківки !

 • Анонім

  У нас у Стерче уже всі люди проти цих глибіцких начальників. А ти Наташа більше не зможеш здурити людей своіми обіцянками а деяких погрозами. Послідний раз сидиш у кріслі. Подивимси як будеш по селі ходити.

 • Анонім

  Головне школу ніколи не закривали у селі тільки сьогоднішна влада таке робить,дороги не має вже рік як село немає зв’язку з містом не знаю чи це нормально живемо у 21 столітті можливо пора щось робити для людей

  • Анонім

   До сраки їм люди!!!! Нема взятки чи откату – не інтересно їм навіть братися за роботу. Чи ви досі не зрозуміли з ким маєте справу? )

 • Анонім

  За те є Футбольний клуб “МАГІСТРАЛЬ” МИХАЙЛІВКА )))
  Не журіться панове все буде добре

  • Володимир

   Треба було спочатку думати, коли давати згоду на об’єднання , а не вестись на солодкі обіцянки “шановного”.
   Це раз.
   Ну а по-друглму, треба було на минулих виборах думати, кого обирати..
   А то повелись на солодкі обіцянки, а тепер плачетесь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.