Новини

Субсидії 2021: за який період і які доходи враховуються

В Україні субсидія призначається тільки лише згідно з єдиними для всієї країни соціальних норм житла і нормативів споживання житлово-комунальних послуг.

Про це йдеться на сайті Мінсоцполітики.

Розмір субсидії розраховується як різниця між вартістю житлово-комунальних послуг у межах соціальних норм і нормативів та обсягом обов’язкового платежу. Субсидія – плата за ЖКП в межах норм і нормативів — обов’язковий платіж.

Знаючи дохід сім’ї, кажуть чиновники, а також членів сім’ї, можна самостійно розрахувати розмір обов’язкового платежу і орієнтовний розмір субсидії. Допомога від держави розраховується окремо на опалювальний і неопалювальний сезон, нагадали в Мінсоцполітики.

При розрахунку житлових субсидій враховуються доходи громадян за два квартали. Для пенсіонерів береться один місяць. У разі призначення житлової субсидії з початку опалювального сезону доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі нарахованої пенсії за серпень поточного року.

Крім того, кажуть в Мінсоцполітики, житлова субсидія призначається з початку неопалювального сезону, то доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі нарахованої пенсії за березень нинішнього року.

У разі призначення житлової субсидії не з початку будь-якого сезону (опалювального та неопалювального), враховується розмір нарахованої пенсії за місяць, що передує місяцю, з якого призначається житлова субсидія.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.