Новини

Байден отримав третю дозу вакцини від коронавірусу

В понеділок президент США Джо Байден отримав щеплення третьою дозою вакцини від COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech.

Вакцинацію, що відбулась в Білому домі, транслювали наживо, повідомляє “Голос Америки”.

В п`ятницю Центри США з контролю над захворюваннями (CDC) рекомендували проведення щеплення додатковою, третьою, дозою вакцини Pfizer для осіб старше 65 років, людей з послабленою імунною системою а також тих, хто має високий ризик заразитись на COVID-19 через свою професійну діяльність. Нині влада США вивчає інформацію щодо можливих додаткових щеплень іншими вакцинами від COVID-19 виробництва Moderna та Johnson&Johnson.

Байден закликав американців, яким рекомендовано додаткову вакцинацію, зробити це щеплення.

“60 мільйонів американців можуть тепер пройти додаткову вакцинацію, через 6 місяців після перших двох щеплень”, – сказав президент у відеозверненні, розміщеному в соцмережах.

За його словами, додаткову вакцинацію рекомендовано тим, хто пройшов щеплення двома дозами вакцини Pfizer більш ніж 6 місяців тому, “їм 65 років, або більше, це дорослі після 18 років з певними ускладненнями, такими як діабет або ожиріння, а також ті, хто наражається на підвищений ризик захворіти та COVID-19 через те, де вони працюють, або живуть, в тому числі вчителі, працівники сфери охорони здоров`я”.

78-річнй Байден підпадає під рекомендацію додаткової вакцинації за віком. Він отримав щеплення другою дозою вакцини 11 січня.

Раніше Всесвітня організації охорони здоров`я виступила проти додаткових вакцинацій у багатих країнах, в той час, як бідні країни не мають доступу до вакцин.

У Білому домі назвали позицію ВООЗ “хибним вибором”, заявляючи, що США роблять багато, щоб надати вакцини біднішим країнам.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.