Новини

Анекдот дня: про дешеві штани

Якось раз на вулиці Мойша зустрів свого знайомого Рабіновича і сказав йому:

– Рабінович, у мене до вас є дуже вигідна пропозиція!

– Так? І яка ж?

– У мене є велика партія штанів! Вони будуть дуже модними в цьому сезоні, я готовий їх віддати вам таки за півціни, інформує Ukr.Media.

Не роздумуючи, Рабінович тут же погодився на цю пропозицію і ввечері забрав у Мойши ящики зі штанами. Наступного дня Він їх розпакував і побачив, що у штанів немає однієї штанини. Палаючи гнівом, він увірвався в магазин до Мойші.

– Старий ідіот, шо ти мені втюхав? Ці штани таки абсолютно неможливо носити!

– І шо? Якщо ти пам’ятаєш, то я тобі їх таки продав за півціни!

Засмучений Рабинович пішов додому. По дорозі він зустрів свого сусіда Гольдштейна і запропонував йому купити партію брюк, той погодився. Гольдштейн, навіть не дивлячись на товар, продав з невеликою націнкою ці штани Циперману, той-Абрамовичу, Абрамович перепродав їх Фельдишевичу. Але останній вирішив все-таки подивитися на товар і, зрозуміло, виявив, що у них бракує однієї штанини. Фельдишевич, потрясаючи нещасними штанами, прибіг до Абрамовича.

– Скажи-но мені, Абрам, шо з цими штанами? Таки як я їх комусь продам?

– Ой, Ізя, не виїдай мені мозок чайною ложечкою! Як це ти їх не зможеш продати? Ви подивіться на нього, всі змогли, а він не зможе. Та за ці два місяці на цих брюках таки розбагатіла вся наша вулиця!

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.