Новини

Психолог порадила, як забути колишнього партнера

Багато жінок на прийомі у психотерапевта зізнаються, що не можуть почати нормальних відносин, тому що досі не відпускають з думок свого колишнього партнера.

Все тому, що жінка пам’ятає, якою вона була з чоловіком – щасливою, веселою, радісною. Вона зберегла ті почуття, які з ним відчувала, і хоче їх повернути.

Незавершений досвід. Наприклад, була якась обіцянка, дія або домовленість, непрожиті почуття. Можливо, незавершеність у тому, що дівчина по-справжньому не усвідомила розрив і продовжує жити в ілюзіях і не розуміє, що стосунки закінчилися. Вона сподівається, що їх можна повернути.

Нестача віри у себе. Здається, що кращих стосунків уже не буде, це ідеальний досвід, тому хотілось би до нього повернутися.

Жалість до себе. “Я така нещасна, нікому більше не потрібна”. Тут спостерігається низька самооцінка. Жалість до себе – це погане почуття, яке її вбиває.

Злиття пари. Це коли у стосунки вступають не дві дорослі особи, а такі собі “половинки одного цілого”. Зазвичай ці “половинки” після розриву не можуть жити одне без одного.

Як з цим справитися розповіла психолог Наталія Єжова. За її словами, по-перше, “потрібно повернутися в себе і зрозуміти, що саме я переживала ці почуття, у мене вони виникали. А якщо виникли з однією людиною, значить, виникнуть і з іншою”.

“Друге – важливо все-таки закінчити минулий досвід, зрозуміти, що ви розійшлися, і повернутися неможливо. Настав час дивитися тільки вперед, у майбутнє”, – зазначає Єжова. Для цього, рекомендує психолог, потрібно попрацювати зі своєю самооцінкою, подбати про себе, щоб “відростити” цю “другу половинку” і стати цілісною особистістю.

“І тоді до нас притягнеться така ж цілісна людина”, – зазначила фахівець.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.