Новини

«Толік, поверни!»: як депутат Чесанов намагався відібрати у Максимюка картку для голосування – відео

З’явилося відео, як депутат від фракції “Команда Михайлішина” намагався викрасти картку для голосування у депутата від фракції “Європейська солідарність” Василя Максимюка.

Відео інциденту оприлюднив на своїй фб-сторінці активіст Віталій Аврам, пише molbuk.ua

На відео видно, як Чесанов, проходячи повз місце у сесійній залі, де сидить зазвичай Василь Максимюк, витягує його картку для голосування. Максимюк це помітив і кинувся за Чесановим: “Толік, поверни мою карту” – вигукує він.

“Не хочу!”- каже Чесанов.

“Толік, верни мою карту!” – наполягає Максимюк.

“Анатолій Анатоліч!” – поправляє його Анатолій Чесанов і врешті таки повертає картку.

Нагадаємо, у сесійній залі уже другий день поспіль тривають баталії. Вдруге вже зірвана сесія міськради, яка ще є продовженням серпневої.
Працівники фірми “Порядок в домі”, з якою мерія в односторонньому порядку розірвала договір, разом із депутатами фракцій “Рідне місто”, “Команда Михайлішина” та “Народний контроль” блокують роботу депутатів, вимагаючи пропустити працівників “Порядку в домі” до сесійної зали.

Зокрема, сьогодні депутати цих фракцій виривали шнури з комп’ютерів та забирали картки у депутатів. Про зникнення картки заявила також депутатка від “ЄА” Валентина Радчук.

Вчора, 23 вересня, також не обійшлося без інцидентів: депутат від фракції “Народний контроль” Михайло Яринич вдарив у живіт депутата від “Єдиної альтернативи” Тараса Прокопа. Останній написав заяву в поліцію.

Що таке “Порядок в домі”

Влітку 2018 року, після дострокової відставки тодішнього міського голови Чернівців Олексія Каспрука, виконавчий комітет ухвалив рішення про призначення управителями понад 600 будинків міста двох приватних компаній – “Єврокомунбуд” та “Порядок в домі”.

Каспрук назвав це рішення розплатою з окремими депутатами міськради за голосування за його відставку, адже діяльність компанії “Єврокомунбуд” пов’язували з оточенням представника партії “Рідне місто” Віталієм Михайлішиним. Водночас “Порядок в домі” називають компанією, близькою до оточення голови фракції “Народний контроль” у міськраді Михайла Яринича.

Компаніям неодноразово робили зауваження через неякісні послуги. Водночас у міськраді також робили публічні заклики виправити ситуацію та надавати якісні та в повному обсязі послуги з прибирання вулиць.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.