Новини

«Політизують господарські рішення»: 4 фракції засудили сьогоднішні події в Чернівецькій міськраді

У Чернівецькій міській раді чотири фракції засудили сьогоднішні події у сесійній залі й закликали усіх депутатів ради припинити політичні інтриги.

Як повідомляє molbuk.ua, сьогодні ввечері представники фракцій “Єдина альтернатива”, “Європейська солідарність”, “Пропозиція” та “Слуга народу” виступили зі спільною заявою з приводу блокування роботи у міськраді.

Зокрема, цю заяву зачитала депутатка “Європейської солідарності” Ганна Скорейко, її підтримала представниця “Єдиної альтернативи” Валентина Радчук, обраниця “Пропозиції” Тетяна Шепелько й депутат “Слуги народу” Віталій Другановський.

Повний текст спільної заяви чотирьох фракцій:

Сьогодні представники партій “Команда Михайлішина”, “Народний контроль” та “Рідне місто” зірвали чергове засідання міської ради. Політичний популізм, яким керуються депутати опозиції, ставлять під загрозу прийняття важливих для життєдіяльності міста питань. Сьогодні ми всі стали свідками того, як депутати опозиції привели до сесійної зали десятки мешканців. В такий спосіб вони спробували політизувати господарські рішення департаменту інфраструктури та благоустрою щодо розірвання угоди з управлінською компанією “Порядок в домі”.

Така політизація ставить інтереси та прибуток приватних структур над інтересами чернівчан. Адже, як відомо, ця управлінська компанія систематично порушувала умови договору, надавала неякісні послуги з прибирання, про що свідчать складені численні акти, фото- та відеофіксація, а також численні скарги чернівчан.

Наголошуємо, що будь-які спірні питання, що стосуються взаємин управлінських компаній та виконавчих органів, що засвідчені офіційними документами, повинні вирішуватися строго у судовому порядку. А не виноситися на розгляд у сесійну залу. Також вкрай неприпустимою є поведінка окремих депутатів, що не лише дозволяють собі нецензурні висловлювання в залі, але й застосування фізичної сили. Це компроментує імідж народних обранців в очах містян, а найголовніше – унеможливлює конструктивний діалог та подальшу співпрацю, яка спрямована на розбудову Чернівців.

Закликаємо весь депутатський корпус поводитись, як належить народним обранцям. Закликаємо припинити зривати сесії, навіть якщо не готові до співпраці – все одно ми повинні працювати на благо громади.

Бійка у Чернівецькій міськраді: що відомо

Сьогодні кілька десятків двірників приватного підприємства “Порядок в домі” влаштували пікет у сесійній залі міської ради. Вони вимагали скасувати рішення департаменту інфраструктури та благоустрою про розірвання контракту з цією управлінською компанією.

Працівники “Порядку в домі” блокували роботу міськради, яка сьогодні планувала завершити серпневу сесію.

Під час пікету депутат Михайло Яринич зненацька вдарив Тараса Прокопа у живіт.

Прокоп у зв’язку з цим інцидентом звернувся із заявою до поліції.

Управлінську компанію “Порядок в домі” пов’язують із депутатом Михайлом Яриничем. Зокрема, кінцевим бенефіціаром цієї фірми є Ілля Липка, який також є свояком Яринича.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.