Новини

Лікар назвав чотири категорії людей, для яких COVID-19 становить особливу небезпеку

Найбільшу небезпеку коронавірусна інфекція представляє для людей із серцевими та ендокринними захворюваннями, ослабленим імунітетом і підірваним здоров’ям. Усі ці люди входять у групу ризику.

На них у разі погіршення ситуації з поширенням COVID-19 у країні необхідно звернути увагу першочергово. Про це на своїй сторінці в Facebook написав лікар-інфекціоніст клінічної лікарні Києва №4 Євген Дубровський.

Він зазначив, що переважно це люди похилого віку, бабусі й дідусі. Лікар вважає, що заражаються вони не тільки під час відвідування родичами. За словами Дубровського, люди з групи ризику часто інфікуються в поліклініці або звичайних стаціонарах.

Медик зазначив важливість правильного захисту уразливого населення в медичних установах. Він пояснив, що ненадання своєчасної допомоги у разі хронічних захворювань через страх заразитися коронавірусом – важкий удар по організму.

Дубровський вважає, що обмежувати відвідування кінотеатрів, кафе і ресторанів – це не та міра, яка може істотно знизити смертність від коронавірусу.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.