Новини

У чернівецьких тролейбусах рекламують російський супермаркет Mere, проти якого виступив глава РНБО

У чернівецьких тролейбусах рекламують супермаркет російської мережі Mere. Раніше секретар РНБО Олексій Данілов заявляв, що ця торгівельна мережа в Україні працювати не буде.

Сьогодні вранці кореспондент molbuk.ua виявив такі рекламні афішки в тролейбусі маршруту 6А.

Як повідомили у Чернівецькому тролейбусному управлінні, за розміщення рекламної продукції в міському електротранспорті відповідає міське комунальне підприємство “Реклама”, з яким у ЧТУ укладено відповідний договір.

В.о. керівника МКП “Реклама” Олександр Цимбалюк у коментарі кореспонденту molbuk.ua повідомив, що законних підстав відмовити у розміщенні цієї рекламної продукції у нього не було.

Читайте також: Данілов пригрозив мерам, які дозволять відкрити супермаркети Mere у своїх містах. Серед них – і Чернівці

“У нас є договір з рекламною фірмою, яка знаходиться у Львові. Вони нам надіслали такі оголошення на розміщення, провели оплату, а ми розмістили”, – сказав Цимбалюк.

На запитання журналіста molbuk.ua, чи не було в керівника МКП “Реклама” застережень щодо того, що йдеться про рекламу російської компанії, яку секретар РНБО вимагав не допустити на український ринок, Олександр Цимбалюк відповів:

“Я не стежу за діями секретаря РНБО, у мене немає часу, щоб це дивитися. Мені надіслали [листівки], я не побачив на них чогось такого, щоб було щось проти законів України. Там нічого немає забороненого, щоб МКП “Реклама” могла аргументувати, що це неможливо розмістити”, – додав в.о. керівника МКП “Реклама”.

Скандал із супермаркетами Mere в Україні: що відомо

Раніше повідомлялося, що в Україні запрацювала російська торговельна мережа Mere, хоча керівництво держави обіцяло не допустити цю компанію. Чернівці – серед міст, де анонсували відкриття цього магазину.

Секретар ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов неодноразово заявляв, що Mere не працюватиме в Україні.

“Будьте впевнені, ця мережа в Україні працювати не буде. Я звертався вже до мера міста Миколаєва, якщо я не помиляюся, щоб він розумів, що відбувається. Я хотів би його відправити туди в Красноярськ, звідки приїхали ці хлопці (засновники російської мережі Світлофор і мережі Mere — ред.), Щоб він спробував там відкрити мережу українських магазинів”, — зазначив Данілов.

Він додав, що вважає ситуацію, що склалася, ганьбою. Данілов додав, що це питання також розглядалося на засіданні РНБО.

“Ми розуміємо, як ми будемо на це реагувати. Ми розуміємо, що ми будемо в цьому випадку робити”, — заявив Данілов.

Також він додав, що “певна кількість” співробітників мережі Mere приїхали з Російської Федерації.

Що таке Mere

Виходом на наш ринок компанії Mere займається ТОВ “Альянстрейдсервіс”, бенефіціаром якого є зареєстроване в Мінську ТОВ НСК Трейд.

Кінцевим бенефіціаром цієї компанії є засновник російської мережі дискаунтерів “Світлофор” Сергій Шнайдер. Цей російський дискаунтер розвивається за межами Росії під брендом Mere.

У Росії мережа “Світлофор” розрахована на бідного покупця, хоча там стверджують, що до них часто по товари приходять і покупці середнього класу. Зовні магазини більше схожі на склади, де є каси. Нерідко вони розташовуються в промислових зонах. Тут економлять на співробітниках, продавців у залах дуже мало. Продукція може коштувати дешевше, але продається часто в нестандартній упаковці. Крім того, можна зустріти продукцію, терміни придатності якої вже закінчуються.

“Світлофори” в РФ потрапляли в скандали. У мережі є скарги покупців, пов’язані з обманом, грубістю персоналу і поганою якістю продуктів.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.