Новини

50 відтінків почуттів: названо найромантичніші знаки Зодіаку

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, які дуже уважні до своїх партнерів. Вони знають, що для підтримки відносин в них потрібно привносити щось нове.

Тому романтичні вчинки для них справа буденна.

Терези

Терези люблять дивувати. Та й взагалі цей знак Зодіаку вважається одним з найромантичніших. Вони отримують неймовірні емоції, коли їх партнер щасливий. За вашу радість, захоплений крик і подяку вони готові гори звернути. Цікаво, що вони придумують найвитонченіші способи, щоб вас здивувати – від вечері при свічках до пропозиції руки і серця на березі океану.

Телець

Ці люди не можуть уявити своє життя без стабільності. І романтика це одна з тих речей, яка повинна бути в їх відносинах з партнером. При цьому вони не будуть влаштовувати вам стрибки з парашутом, а ось затишний вечір вдома – легко. Тільки уявіть, смачна вечеря, гаряча ванна з пелюстками троянд, легка музика і шампанське. Так-так, Тельці такі.

Рак

Сімейні та чуттєві Раки свій романтичний настрій передають за допомогою дотиків. Спочатку вони нагодують вас, обігріють, нап’ють, а потім ні на секунду від вас не відійдуть. Вони обожнюють потопати в обіймах коханої людини. І це так чудово.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.