Новини

Будівельники переходять на акумуляторну болгарку та інструменти з автономним живленням*

Працювати з інструментом на акумуляторній батареї неймовірно зручно. Відсутність необхідності підключатися до електричної мережі надає велику свободу дій. Особливо це важливо при зовнішніх будівельних роботах – обробці, монтажу, покрівлі. Якщо раніше на будівельних об’єктах, де не підведена електрика, використовувався потужний бензиновий або дизельний генератор, тепер з’явилася альтернатива.

Саме з цієї причини все більше будівельних організацій модернізують свій арсенал і переходять на інструменти з автономним живленням. Виробники будівельних інструментів подбали про універсальність їх експлуатації. Наприклад, болгарка акумуляторна може використовуватися разом з дрилем і шуруповертом на одній батареї. Це дуже комфортно, коли у декількох приладів загальний, універсальний роз’єм, все що потрібно – змінювати батарею.

Болгарка або кутова шліфувальна машина, один з найпоширеніших інструментів. Завдяки своїй функціональності вона завоювала популярність і сьогодні є практично у кожного будівельника. Змінні диски дозволяють працювати з різними матеріалами, такими як метал, цегла, бетон і навіть дерево. Акумуляторна болгарка набагато спрощує її використання у всіх сферах застосування. До того ж, вона має низький рівень шуму, компактні розміри і малу вагу. Проблема з розривом шнура живлення відпадає сама собою.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З АВТОНОМНИМ ІНСТРУМЕНТОМ

При виборі і спілкуванні з консультантом у покупця, як правило, виникають питання, що стосуються потужності, швидкості обертання, розміру робочого диска, додаткових функцій.

Потужність інструменту на автономному живленні залежить від ємності батареї, а також від типу акумулятора. Нікелеві і нікель-кадмієві акумулятори менше розряджаються при низьких температурах, мають малу вагу, але при цьому у них обмежена кількість циклів заряду, а також вони потребують більше часу на зарядку. Найбільш практичні іонно-літієві батареї, вони дорожчі, швидко заряджаються і практично не розряджаються без експлуатації.

Акумуляторна болгарка має ручне або електронне регулювання швидкості обертання валу, при цьому максимальна швидкість в ній не відрізняється від аналогів, які працюють від мережі.

За габаритами і розмірами робочого диска болгарки з автономною батареєю представлені в трьох варіантах: малогабаритні, з диском до 76 мм, середні, що дозволяють поставити диск діаметром 115-125 мм, а також великі, які беруть диски до 230 мм.

Серед додаткових функцій можна зазначити захист від заклинювання, балансування диску, м’який старт, герметичність від вологи і пилу.

Акумуляторна болгарка може бути оснащена двома батарейними блоками, які зручно змінювати і не припиняти роботи через перезарядку. Такий інструмент стане найбільш універсальним і затребуваним як для професійного будівництва, так і в домашньому господарстві. Випробувати переваги інструментів на акумуляторній батареї можна, звернувшись в компанію SIMAX. Тут можна підібрати інструмент від відомих виробників, з гарантією і за доступною ціною.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.