Новини

Переможець “Голосу” Сасанчин і його вагітна наречена розсекретили стать дитини

Переможець популярного вокального шоу “Голос країни” 19-річний Роман Сасанчин, який разом із 23-річною нареченою Іванною чекає на малюка, розсекретив стать майбутньої дитини.

У програмі ЖВЛ пара поділилася, що у них народиться дівчинка. Співак зізнався, що мріяв саме про доньку: “У нас буде найкраща донечка у світі”.

Роман не приховує, на реакцію мами чекав із завмиранням серця.

“Мама так зраділа, що це просто… Каже: “Буде третя Ромашечка”. Тато… Трохи інакша, правда, реакція була… “Ну що, молодець, сину!” – каже”, – розповів Роман.

Також пара розповіла, що на пологи вони планують піти разом, передає ТСН.

2 червня Роман Сасанчин, який зробив пропозицію руки і серця своїй дівчині, з якою він разом живе, прокоментував своє рішення одружитися в 19 років. Зокрема він зазнчив, що налаштований дуже рішуче.

30 серпня стало відомо, що Сасанчин та його наречена Іванна вперше стануть батьками. Дівчина співака розкрила подробиці та розповіла, що вони дуже чекають дитину, проте вагітність дається їй не зовсім просто.

Хто такий Роман Сасанчин:

Любов до пісні У Романа проявилася ще з дитинства, коли мати і сестра наспівували колискову, а також часто Роман вслухався в класичні мелодії музичних скриньок.

2 березня 2015 Сасанчин став переможцем другого сезону талант-шоу “Голос. Діти”. У жовтні того ж року він презентував кліп на пісню “Мамина звезда”. Музику до пісні написала Тіна Кароль, а слова – Микола Бровченко.

26 квітня 2020 він став переможцем десятого сезону талант-шоу “Голос країни”, в команді Тіни Кароль з піснею “Цвіте черешня”.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.