Новини

Чи варто їздити на MOEcoTAXI у Чернівцях?*

Якщо ви живете, працюєте чи навчаєтеся в Чернівцях, то, мабуть, не із чуток знаєте, як іноді буває незручно пересуватися містом. То маршрутка запізнюється, то тролейбуси не курсують через відсутність електропостачання, то недобросовісний приватний водій не прибув на замовлення. Що ж робити, коли їхати дуже треба, та здається, що все проти вас? Відповідь очевидна – замовити таксі. Яке саме – вибір уже індивідуальний, адже пропозицій більш ніж достатньо. Сьогодні ми поспілкувалися з керівником однієї із служб таксі у Чернівцях – MOEcoTAXI – Тимуром Ванчуровим і розпитали його про принципи та особливості роботи їхнього сервісу.

– Розкажіть, будь ласка, коли виникло MOEcoTAXI[/h2]
– MOEcoTAXI – прогресивний і цікавий проєкт, заснований групою компаній, яких об’єднує принцип екологічності, – розповідає Тимур Ванчуров. – Ми працюємо в різних напрямках – створюємо і льодові майданчики, і спортивні клуби, і точки з продажу електромобілів, і зарядні станції, і крафтове виробництво води “Крайна”. Екологічна служба таксі – один із векторів нашого руху, на який ми орієнтуємося з листопада 2018 року. Про MOEcoTAXI чернівчанам же стало відомо у жовтні 2020-го. І всього майже за рік існування в місті наш сервіс зарекомендував себе як надійний і безпечний трансфер та завоював значний авторитет.

[h3]– Які особливі риси має MOEcoTAXI?

– Якщо говорити про особливості, що помітно вирізняють MOEcoTAXI з-поміж інших, то насамперед варто відзначити, що це перша екологічна служба таксі в Чернівцях. Що це означає? У нас немає шкідливих для середовища машин, тут функціонують тільки електрокари. Така поїздка буде не лише приємною для вас, а й абсолютно безпечною для природи, оскільки під час руху авто не виділяється вуглекислий газ, а отже не забруднюється повітря. Ще однією нашою перевагою є можливість виконання корпоративних послуг. Оскільки наша служба таксі працює офіційно та за ліцензією, ми співпрацюємо компаніям – розвозимо персонал великих торгових мереж, кінотеатрів та інших підприємств.

– А як щодо принципів роботи? Яким має бути водій, щоб працювати MOEcoTAXI?

– Наша головна мета – максимально безпечна поїздка як для пасажирів, так і для довкілля. Ми робимо великий акцент на комфортності, чистоті та спокою під час користування послугами служби, – розповідає керівник локації MOEcoTAXI в Чернівцях. – Так, у наших водіїв є певні обмеження щодо швидкості пересування, вони не можуть вплинути ні на зовнішній вигляд, ні на стан автомобіля. А щоб бути певними у якості обслуговування, щодня перед виходом на маршрут усі електрокари перевіряються, а щомісяця проходять діагностику на СТО.

Що стосується наших водіїв, то їх ми обираємо не за стажем роботи в службах таксі. Навпаки ж, надаємо перевагу тим, хто готовий допомогти змінити нам стереотипну модель таксування. Звісно, майстерність кермування високо цінується, однак це не всі компетенції наших водіїв. Повірте, ввічливість, пунктуальність, вміння працювати з людьми не меш важливі.

– Що, на вашу думку, приваблює клієнтів в MOEcoTAXI?

– По-перше, беручи участь у поїздці з MOEcoTAXI пасажир є застрахованим від нещасних випадків, адже сервіс має усі необхідні ліцензії. А постійний GPS-нагляд за правильністю пересування та диспетчерський контроль за швидкістю електрокарів дозволяє батькам спокійно відправляти школярів на заняття з MOEcoTAXI. По-друге, ми ламаємо стереотип, що в таксі завжди брудно, накурено, а в салоні звучить гучна музика. У MOEcoTAXI усі автомобілі чисті та охайні, а в умовах карантину ще й ретельно продезінфіковані, – пояснює керівник локації у Чернівцях. – По-третє, ми завжди покращуємо умови для клієнтів. Так, повідомивши диспетчеру, що в поїздці братиме участь дитина, електрокар обладнають дитячим кріслом. А якщо ви сядете в таксі з домашнім улюбленцем, не хвилюйтеся – водій не заперечуватиме та не вимагатиме додаткової плати.

– Сервіс MOEcoTAXI досконалий чи є ще над чим працювати?

– За рік роботи в Чернівцях ми не зробили жодного кроку назад. Ба більше, MOEcoTAXI не стоїть на місці, а впевнено рухається вперед. Щоб бути більш успішними та надавати послуги в бажаному нам обсягу та якості, нам треба ще добре попрацювати, – говорить Тимур Ванчуров. – Звичайно, хочеться значно збільшити свій автопарк. Наразі, у нас є 18 електрокарів, і це мало, щоб охопити цілі Чернівці. Збільшивши кількість машин хоча б до 50, ми зможемо повністю заполонити місто. Також MOEcoTAXI працює над вдосконаленням мобільного додатка. Потрібно створити більш зручний сервіс, де наші клієнти зможуть швидко і легко замовляти таксі. Ну і звісно, ми прагнемо сформувати потужну професійну команду, де кожен її учасник буде відчувати себе важливою ланкою одного цілого і відповідно буде більш відповідальним.

Якщо ви досі не користувалися послугами MOEcoTAXI у Чернівцях, обов’язково занотуйте собі номер диспетчерської служби +380951013535, +380961013535 або ж встановіть спеціальний мобільний додаток на Android або iOs. Пам’ятайте, замовляючи екологічне таксі, ви не лише гарантуєте собі безпечну та комфортну поїздку, а й робите великий внесок у своє есо-майбутнє!

Замовити таксі: moeco.taxi
Instagram: @moeco.taxi
Facebook: moeco.com.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.