Новини

Педан з донькою запускають відео-гайд найбільшими університетами: обиратимуть виш і в Чернівцях

Аби допомогти майбутнім абітурієнтам — учням 9-11 класів — знайти “свій” навчальний заклад професію і місто для майбутнього в Україні, Олександр Педан та його донька Лера розпочинають новий Youtube-проєкт “УніверCheck”.

До переліку міст, які тато з донькою планують відвідати, потрапили і Чернівці, де вже оберуть один із вишів, повідомляють організатори.

“Цього року моя донька Лера перейшла в 11 клас. Тож має визначитися, де навчатися та яку професію обрати. На власному досвіді я можу сказати, що це дуже складно. Ми побачили, що в Україні багато великих міст, в яких дуже багато університетів та ще більше спеціальностей. І про них дуже мало актуальної інформації – лише з офіційних сайтів та відгуків у мережі. Так народилася ідея проєкту. Я щасливий, що за допомогою “УніверCheck” ми покажемо українським школярам та їхнім батькам, які університети є в наших містах, чим вони відрізняються, а також, які перспективи навчання і професійного розвитку пропонують молоді в Україні”, — каже Олександр Педан, телеведучий та ідейний натхненник проєкту.

У новому youtube тревел-шоу глядачі побачать університети з 10 міст:

Київ

Суми

Харків

Дніпро

Полтава

Одеса

Рівне

Чернівці

Львів

10-те місто обговорюється

Лера Педан каже, що хоче сама подивитися на університети та показати всім абітурієнтам, які можливості для навчання є в Україні, де мешкають студенти, як розважаються, які особливості українських міст.

“У школах немає профорієнтації. На мою думку, це проблема нинішньої освіти. Нині, щоб визначитися з професією та університетом, потрібно поїхати в турне всією країною. Багато школярів та їхні батьки просто не мають такої можливості. Я хочу побачити все на власні очі та показати іншим. Впевнена, наше шоу допоможе і мені, і абітурієнтам України зробити свій вибір у майбутньому”, — каже Лера Педан.

Університет у кожному місті та студентів для участі в зйомках команда проекту “УніверCheck” обиратиме за результатами анкетування та відео-візитки.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.