Новини

У «Слузі народу» чекають пояснень від своїх депутатів, які підтримали висловлення недовіри Осачуку

Партія “Слуга народу” не вбачає підстав для висловлення недовіри голові Чернівецької ОДА Сергію Осачуку.

Про це голова обласного осередку політичної партії “Слуга народу”, народна депутатка Олена Лис повідомила у своєму Facebook-дописі.

Вона зауважила, що ухвалене райрадою рішення “виходить далеко за межі повноважень районних рад” і “на жаль, за це рішення проголосувала й частина депутатів “Слуги народу”.

“Ми відповідально заявляємо, що Чернівецька обласна організація політичної партії “Слуга Народу” не бачить підстав для висловлення недовіри голові ОДА, не обговорювала ініціативу депутатів Чернівецької районної ради й тим більше – не уповноважувала наших представників у райраді на голосування за такі політично вмотивовані рішення”, – йдеться у дописі Лис.

Водночас нардепка висловила сподівання, що депутати райради від провладної партії пояснять свою позицію та відкличуть свої голоси за це рішення.

“Участь кожного депутата у цьому беззаконні буде проаналізована та належно оцінена”, – повідомила вона.

Окрім того, Лис нагадала цим депутатам, що “виборці уважно стежать їхніми діями й уже незабаром можуть скористатися можливістю відкликання депутата місцевої ради за народною ініціативою”.

“Наголошуємо на тому, що партія “Слуга Народу” засуджує будь-які спроби штучного створення нестабільності в області на тлі можливого наближення чергової хвилі пандемії коронавірусу та напередодні початку опалювального сезону. Зацікавлені політики, які за цим стоять, цинічно намагаються просувати свої інтереси, нехтуючи добробутом людей. Такі дії ми вважаємо неприпустимими й не залишимо їх без належної реакції”, – повідомила Олена Лис.

Що відомо про висловлення недовіри голові ОДА

Чернівецька районна рада сьогодні 34-ма голосами депутатів ухвалила рішення про висловлення недовіри голові Чернівецької обласної державної адміністрації Сергію Осачуку.

У “будинку з левами” вирішили це рішення не коментувати.

Політолог Ігор Гаврада у коментарі molbuk.ua розповів, що це рішення означає.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.