Новини

Чернівецька область найближчим часом перейде до «червоної» зони – Радуцький

Найближчим часом чотири області, серед яких і Чернівецька, можуть із “зеленої” зони одразу перейти до “червоної”.

Про це повідомив голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький у своєму Telegram-каналі.

За його словами, в Україні зафіксовано найбільшу кількість нових хворих на COVID-19 за останні чотири місяці.

“На даний час найбільш тривожні показники у чотирьох регіонах: Чернівецькій, Волинській, Закарпатській та Тернопільській областях. Найближчим часом ці західні регіони можуть із “зеленої” зони одразу перейти до “червоної”, – сказав він.

Радуцький уточнив, що за кількістю хворих на 100 тисяч населення у “лідерах” Чернівецька та Луганська області. Найбільше зайнято ліжок з киснем у Чернівецькій (55%) та Тернопільській (40%) областях.

Він запевнив, що по країні навантаження на систему охорони здоров’я залишається контрольованим. Реанімаційні ліжка зайняті на 27%, ліжка з підведеним киснем – на 22%, апарати ШВЛ – на 10%.

“Переконаний, що місцева влада має не чекати подальшого різкого погіршення епідситуації і оперативно реагувати: посилювати контроль за основними правилами карантину, готуватись до відкриття додаткових ліжок у “ковідних” відділеннях”, – наголосив Радуцький.

Нагадаємо, учора коронавірус виявили у понад 300 буковинців.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.