Новини

Ляшко повідомив, коли від коронавірусу вакцинуватимуть дітей

Влада наразі не має наміру проводити масової кампанії з вакцинації дітей від COVID-19. На даний момент держава ставить перед собою завдання зробити щеплення в першу чергу дорослим і літнім людям.

Питання може стати актуальним після того, як буде вакциновано хоча б 50% дорослого населення. Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

У інтерв’ю Слово і діло він розповів про те, що вакцинація дітей поки що не в пріоритеті, тому що рівень захворюваності серед них – не вище 8%. Рівень захворюваності з летальним результатом серед дорослих людей старше 60 років є досить високим. Діти є безсимптомними переносниками вірусу, тому в першу чергу треба захистити дорослих і літніх людей.

“Діти – безсимптомні переносники, справжня кількість хворих може бути більше. Питання в іншому: є вакцина – давайте захистимо тих, до кого вони переносять: до дорослих, літніх людей”, – сказав Ляшко.

За його словами, масові щеплення для дітей можливі тільки після того, як рівень вакцинації серед дорослого населення складе близько 50%.

“Давайте дійдемо хоча б до 50% вакцинації дорослого населення – і тоді переключимося на дітей. Ми ж розуміємо, що ресурс повинен бути пріоритезований туди, де є найбільша загроза втрати здоров’я і життя”, – додав Віктор Ляшко, підкресливши, що щеплення від COVID-19 захищає не від самого зараження, а від середнього і важкого перебігу захворювання.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.