Новини

Насувається найсильніша магнітна буря у вересні 2021: чим загрожує цей метеоудар

До кінця цього тижня на нас чекає найсильніша магнітна буря у вересні 2021 року, яка потріпне нерви і судини всім метеозалежним людям.

На піку магнітна буря 17 вересня 2021 року досягне чотирьох балів – не критичний, але досить неприємний рівень магнітних збурень.

Ймовірні проблеми з тиском і концентрацією. Під час магнітних бур наші клітини страждають від нестачі кисню, тому можливі проблеми з диханням і напади запаморочення.

Як показує сервіс Магнітні бурі Гісметео, сила удару почне наростати в другій половині п’ятниці. Свого піку магнітні збурення досягнуть пізно ввечері – після 21:00 за Києвом. Тому висока ймовірність проблем зі сном у ніч із п’ятниці на суботу. Багато хто буде скаржитися на:

– безсоння;

– погані, тривожні сни;

– переривчастий сон.

Через це вранці метеозалежні особи прокинутися розбитими і в тривожному настрої.

Увечері після роботи можна влаштувати собі неспішну прогулянку на свіжому повітрі – щоб скинути напругу і наситити клітини киснем.

Переїдати на ніч не варто, особливо важкої їжі. За пару годин до відправлення в ліжко можна перекусити овочами або нежирним сиром.

Перед сном варто прийняти теплу ванну (в воду можна додати ефірні масла лаванди, меліси, герані, сандалу, ромашки чи валеріани: вони допомагають знімати нервову напругу) і випити заспокійливого чаю. Від алкоголю і нікотину краще утриматися.

Наступна магнітна буря очікується 21 вересня 2021. Але вона не повинна перевищити трьох балів за силою впливу.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.